В Дружбі на частоті 90,4 FM транслюватимуть “Українське радіо”

Про це повідомила представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області Лариса Якубенко

Сьогодні Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення під час проведення конкурсу визнала суспільного мовника переможцем на вільні ФМ-частоти у населених пунктах: Велика Писарівка (98,7 МГц) Українське радіо; Дружба (90,4 МГц) Українське радіо;

Кириківка (92,7 МГц) Радіо Культура; Миропілля (101,0 МГц) Українське радіо; Нова Слобода (107,2 МГц Українське радіо; Порохонь (91,4 МГц) Радіо «Промінь»; Суми (91,3 МГц) Радіо «Промінь»; Чернацьке (106,4 МГц) Українське радіо; Шостка (105,3 МГц) Радіо Культура.

Голова Національної ради Ольга Герасим’юк, підсумовуючи результати конкурсу на ФМ-частоти в Сумській області, підкреслила, що левова частка частот, які виборов суспільний мовник, знаходяться у прикордонній зоні: «Ми заводимо на Сумщину якісне мовлення: потужне, розмовне, молодіжне, культурне».

Лариса Якубенко зазначила, що за законом компаніям дається рік на розбудову мовлення. На Сумщині у суспільного мовника будуть певні складнощі з розбудовою, бо вежі концерну РРТ є тільки в Шостці та Сумах. В інших населених пунктах – це заводські труби, елеватори, водонапірні вежі. Проте якщо компанія подалася а конкурс, вона врахувала ці нюанси.