City24 – ваш надійний фінансовий компаньйон

Методи оплати в інтернеті

Хоча безліч людей вже добре знайома з сервісами онлайн-платежів, не всі розуміють їхню зручність, вигоду та головну функцію. Вони покликані в першу чергу стати для вас ефективною заміною інтернет-банкінгу, поєднуючи оплату послуг, обов’язкових платежів та багато іншого включаючи спецыальний функціонал для автоматизації виконання ваших фінансових зобов’язань. Хороший онлайн-сервіс передбачає наявність:

Адекватного інтерфейсу з простим та інтуїтивно-зрозумілим функціоналом;
великого набору доступних онлайн послуг;
низьку комісію за здійснення переказів;
швидку обробку та гарантію успішної транзакції.

Крім цього для нас вагомим фактором є наявність чуйної техпідтримки, з якою можна зв’язатися і з’ясувати всі нюанси, що вас цікавлять, або впоратися з виниклими труднощами. Також важливо мати можливість відстежувати історію транзакцій, зберігати шаблони тощо. Весь цей функціонал доступний на сайті компанії, про яку ми поговоримо далі.


City24 – найкращий вибір серед представлених пропозицій

Даним критеріям відповідають багато відомих сервісів, проте не всім вдається це на такому ж професійному рівні, як City24. Він максимально подбав про комфорт та можливості клієнта для здійснення будь-якого виду операцій. Ви можете оплатити понад 5000 різних послуг, включаючи комунальні платежі, погашення кредитів, поповнення рахунків телекомунікаційних провайдерів тощо. Однією з головних причин скористатись Сіті24 є низький комісійний збір. Сервіс має персональні домовленості з різними учасниками платіжної системи про ексклюзивні умови обслуговування спільних клієнтів. В результаті сервісна ставка може бути знижена від звичних 3% до 0,5% або зовсім відсутня.


Декілька слів про безпеку

Хоча всі ресурси інтернет-платежів гарантують абсолютний захист ваших фінансів та особистої інформації, ми схильні довіряти Сіті24 завдяки його репутації. Компанія вже багато років функціонує на ринку, і за цей час не виникало жодних питань. З іншого боку, це не дивно, адже вона працює за всіма міжнародними стандартами і використовує надійне SSL-шифрування. Процесинг здійснюється силами партнерської банківської структури, і коли ви вводите реквізити картки, вони не проходять через сервер ресурсу, а відразу потрапляють як ідентифікатори в захищену систему. Якщо з якихось причин операцію буде відхилено або зупинено, гроші негайно будуть направлені назад на рахунок відправника.