Голова Ямпільської районної державної адміністрації Ігор Миколайович Палагин стане гостем онлайн-конференції на Ямпіль. INFO, яка відбудеться 22 травня. Конференція присвячена до третьої річниці з дня призначення керівника району на посаду. Свої питання Ви можете додати у форму для коментарів. 

 

 

 

23 thoughts on “Онлайн-конференція з Ігорем Палагиним

 1. Уважаемый Игорь Николаевич! Ямпольский район является дотационным, обеспечивая себя лишь процентов на 10. Есть ли у районного руководства хоть какие-нибудь идеи по увеличению размера собственных доходов? К примеру, можно было бы подумать о создании перерабатывающего лесного и с.х производства, чтобы сельчане, выращивающие собственную продукцию, не ломали голову, куда ее сбывать.

 2. Чи будуть ремонтуватися автомобільні дороги в районі в цьому році? Які строки і які направлення будуть мати в ремонті пріорітет?

 3. Коли ж все-таки закриють виробництво деревинного вугілля в Ямполі?Ми покладаємо на Вас великі надії…

 4. З висоти 3 років праці на посаді голови РДА, що Ви вважаєте своїм найуспішнійшим проєктом і що сьогодні зробили б інакше?

 5. Цікавіть, чи не буде скорочень в штаті РДА? Як на Вашу думку, чи доцільно тримати таку кількість людей, наприклад в с.г. відділі?

 6. Чому в районному центрі влітку не працює дитячий садочок? Для працюючих батьків це величезна проблема. З досвіду сусідніх районів – ДНЗ працюють безпереривно календарний рік.

 7. Когда наконец таки в нашем районе будет отрыт местный пункт пропуска с Россией? В соседнем Середина-Будском районе их аж 2, нам обещали тоже 2 или 1 но результата нет!!

 8. Ігор Миколайович, скільки коштувала району звітна поїздка до Сум на областний фестиваль «Талантами уславлена земля – це рідна Сумщина моя!»? Якщо можно – конкретно.Дякую.

 9. Хотілося взнати Вашу думку що до так званої реформи в галузі охорони здоров’я та пенсійної реформи.

 10. Какое ваше личное отношение к закрытию ДПТНЗ”Свеський професійний аграрній ліцей”. Вы за то что бы он функционировал, или всё же был закрыт???

 11. Ми маємо хороші здобутки у багатьох видах спорту. Як влада підтримувала і буде підтримувати молоді дарування, які прославляють наш район на різного роду змаганнях?

 12. Ігор Миколайович, вже довго вперто поширюються чутки, що наш район може відійти у підпорядкування іншого.Чи дійсно це так???

 13. Коли в райцентрі закінчеться ремонт спорткомплексу, а саме: установлять опалення, приведуть до порядку стіни та стелю, підлагодять глядацькі місця …?

 14. Скажіть, будь ласка, куди саме надходитимуть кошти з держбюджету у цьому році?

 15. Ігоре Миколайовичу, що б Ви побажали собі на посаді голови РДА на четвертому році праці?

 16. Игорь Николаевич, после выборов в Ямпольском районе проходили интенсивные кадровые процессы. Были переназначены главврач, директор ДЮСШ, начальник отдела образования. Сейчас ходят слухи про увольнения директоров второй школы Ямполя и районного Дома пионеров. Прокомментируйте!

 17. Скажіть, будь ласка, буде колись іздити шкільний автобус Воздвиженського НВК на Гремячку, чи наші діти зовсім нікому не потрібні. Із 9 місяців навчання автобус їздив вцілому 3 місяці. І хто відповілає за наших дітей коли вони їдуть на уроки у 7 годині ранку і повертаються у 15 годині на велосипедах. А ще їдальня не працює уже близько місяця. Скажіть хто за це все буде відповідати, і чому директор на все це ніяк не реагує

 18. Игорь Николаевич, как вы оцените “работу” “организации” “Водолей”, и как вы относетесь к отключению света под придлогом ремонтных работ счётчика при неуплате за комунальные услуги за пару месяцев, к вывозу мусора на Ямпольскую свалку по талонам, к чистке дорог зимой. Потомучто поселковый совет видимо оценюет их работу на 5+ судя по количеству “Подяк” и “Грамот” у водолее (нехватает только грамоты за чистку снега трактором у которого ковш прицеплен сзади).

 19. Шановний Ігорю Миколайовичу, після утилізації отрутохімікатів, що знаходились на території селища Свеса, Ви, на сторінках Ямпільської інтернет – газети, заявили, цитую : «Наступним кроком має стати ліквідації будівлі складу та рекультивація забрудненої землі.» Отже, питання: Чи готовий уже проект та чи готова держава його фінансувати?

 20. Игорь Николаевич, сейчас Свесское ДК находится в плохом состоянии. Все понимают, что выделенного Андреем Деркачом одного миллиона в прошлом году , просто не достаточно что бы возродить строение, которое позарез нужно району. Будут ли еще выделятся деньги на ремонт Свесского Дворца культуры?

 21. Шановний Ігорю Миколайовичу, коли почнеться ремонт Свеської селищної лікарні, на який було виділено 2 мільйони 150 тисяч гривень з Бюджетного комітету Верховної Ради України?

 22. Ігоре Миколайовичу, чи запланований в цьому році ремонт доріг по смт. Свеса?

 23. Игорь Николаевич, решится ли в этом году вопрос о железнодорожном сообщении Свесса-Сумы?

Comments are closed.

error: Content is protected !!