Ямпільській та Свеській громадам передали нові шкільні автобуси

Про це сьогодні повідомили офіційні сайти обох органів місцевого самоврядування

Від Ямпільської громади ключі отримавначальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської селищної ради Олег Проценко, від Свеської – Свеський селищний голова Сергій Киркач та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради Наталія Тимошенко.

Як інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради, кошти на придбання автобуса були виділені з державного (1330, тисяч гривень) та місцевого бюджетів (570,0 тисяч гривень) на умовах співфінансування.

Шкільний автобус розрахований на 31 місце, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову та світлову сигналізації, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Тож за комфорт та безпеку учнів можна не хвилюватися.

4 thoughts on “Ямпільській та Свеській громадам передали нові шкільні автобуси

  1. И сколько дней проездит этот автобус, до того, что опять что-то сломается и нужно будет ждать деталь месяц, а то и транспортировать в
    Сумы в определённое СТО для замены? Как всегда отмазки и отписки, типа как у нас всё классно и развивается. А потом и денег не будет на заправку. Ну ничего, детям ведь не привыкать добираться либо рейсовый автобусом либо кто как сможет…

  2. Громады готовят к тому что бы в сёлах закрыть школы, а детей возить в одну.
    Наверное это плохо для развития села.

    1. Зато Пете Порошенку хорошо, вон сколько мотлоха напарил за раз

Comments are closed.