В Білиці повністю спустили місцевий став (відео)

Про це інформують читачі Ямпіль.INFO

У самих мешканців Білиці з цього приводу думки розділились: одні говорять, що спуск водойми завдає непоправної шкоди екосистемі і орендар не мав жодного права так робити. Інші ж стверджують, що така форма господарювання тут практикується не перший рік і став завжди встигає наповнюватись до початку літа.

Скид води відбувся на орендованій водоймі, яка на початку року потрапила до гучного скандалу. Все через те, що новим орендарям знизили орендну плату в 40 разів. Відповідний дозвіл 10 лютого надала Ямпільська селищна рада, у комунальну власність якої став перейшов після об’єднання з Білицькою сільською радою.

В результаті став і комплекс водойм для вирощування риби, загальною площею в 30 гектар, приноситиме громаді з 2023 року лише 19 тисяч гривень на рік. Натомість інвестор, який тепер платитиме на 751 тисячу гривень менше, пообіцяв реалізувати на території села соціальний проект – відкрити патріотичний табір на базі школи.

Громада навіть претендувала на грант для відкриття такого табору, але, на жаль, безуспішно. На території закритої школи за рік з’явились тільки дві дерев’яні альтанки.  

1 thought on “В Білиці повністю спустили місцевий став (відео)

Comments are closed.