Поки захищав країну, згорів власний будинок. В Привокзальному багатодітна прийомна родина учасника АТО/ООС потребує допомоги

Про це пише Шостка.INFO

Пожежа сталася минулих вихідних, 6 листопада, у селі Привокзальне (колишня залізнична станція «Янпіль») по вулиці Привокзальній. Вдень, після 14:00 загорівся приватний будинок сім’ї Шафорост. Господарка будинку Олена була у дворі, коли побачила, що горить стіна коридору, який не опалювався. Сусіди викликали рятувальників, а жінка виводила з будинку дітей… У момент пожежі чоловіка вдома не було. Дізнавшись про те, що сталося, він приїхав додому із зони ООС, де служить, лише через день.

Як згодом встановили рятувальники, будинок загорівся через коротке замкнення електропроводки зовні будинку. Тому вогонь швидко охопив дах.

Будинок згорів майже вщент і не придатний для проживання. Відбудувати його заново дорожче, аніж купити нове житло.

Наразі сім’я тимчасово тісниться в будинку, де мешкає мати Олени. Знайомі й близькі забезпечили основними речами, тому у них потреби поки немає. Родина шукає можливості для придбання нового житла. Частину суми зібрали самі, обіцяє допомогти і громада, але коштів поки не вистачає, бо будинок потрібен чималий.

У родині виховують чотирьох дітей, у тому числі забезпечують двох студентів і дитину з особливими потребами. Двоє дітей – прийомні. Старший 22-річний син – прийомний, студент. 19-річна донька рідна, теж студентка, навчається у Шостці. 13-річний син рідний. 6-річний прийомний син – дитина з інвалідністю.

Сім’я Шафорост буде вдячна усім небайдужим за допомогу!

Перерахувати кошти для допомоги родині можна на карту ПриватБанку 4731 2191 1819 5506 Шафорост Олена Миколаївна.

2 thoughts on “Поки захищав країну, згорів власний будинок. В Привокзальному багатодітна прийомна родина учасника АТО/ООС потребує допомоги

Comments are closed.

error: Content is protected !!