Ямпіль. Підсумки тижня: ремонт дороги на Степне, поштові нововведення та відновлення навчання в школах

Добігає до завершення другий тиждень листопада. Для ямпільчан він ознаменувався початком ремонту аварійної дороги між Білицею та Степним, закупівлею нового шкільного автобуса та новим режимом роботи поштових відділень у селах.

Редакція Ямпіль.INFO спробувала проаналізувати найважливіші події тижня.

Ремонт дороги між Білицею та Степним

Між Білицею та Степним мають намір ще цього року відремонтувати близько двох кілометрів аварійної дороги. На відміну від дороги Ямпіль – Свеса, масштабні ремонтні роботи на цьому напрямі завчасно не планувались, рішення про виділення фінансування було прийнято вже після 1 листопада.

Як повідомив Ямпіль.INFO директор ДП «Дороги Сумщини» Мирослав Завальний, на вищевказану дорогу заплановано виділення фінансування з додаткових коштів субвенції державного бюджету на загальну суму 13 мільйонів гривень. За ці кошти на двокілометровій ділянці дороги проведуть фрезерування асфальтобетонного покриття, влаштування основи з піщано-щебеневої суміші та влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетону товщиною до 10 см.

Закриття стаціонарних поштових відділень у селах

Жителі сільських населених пунктів Ямпільської громади отримуватимуть поштові послуги за новими правилами: стаціонарні відділення поштового зв’язку в цих населених пунктах замінять пересувними. Працюватимуть вони по дві – чотири години на тиждень.

В Антонівку, Імшану та Привокзальне пошта приїжджатиме в середу, в Грем’ячку – в четвер, в Степне та Білицю – в п’ятницю, в Усок та Паліївку – в суботу. Жителі Воздвиженського та Шатрищ отримуватимуть пошту двічі на тиждень. В Шатрищі автомобіль Укрпошти приїжджатиме в середу та п’ятницю, а у Воздвиженське – в четвер та п’ятницю. Запрацює новий режим роботи поштових відділень вже з першого грудня.     

Нові шкільні автобуси

На поточному тижні Ямпільська та Свеська громади отримали нові шкільні автобуси, які використовуватимуться для підвозу дітей з сільської місцевості до опорних шкіл. Левову частку коштів на придбання спеціалізованих транспортних засобів надала держава – це близько 1 мільйона 300 тисяч гривень на кожен автобус. Ямпільська громада зі свого бюджету доплатила 570 тисяч гривень, а місцева влада Свеси домовилась з аграрними підприємствами, які додали необхідну суму.

Закупівлю нових шкільних автобусів та ремонт дорожнього покриття у напрямку віддалених сіл можна назвати початком підготовки держави до закриття малокомплектних шкіл у сільській місцевості.

Відновлення навчального процесу

В понеділок, 15 листопада, всі учні загальноосвітніх шкіл Ямпільської селищної ради повернуться за шкільні парти. Таке рішення ухвалила комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ямпільської селищної ради.

За останньою інформацією, на території трьох громад колишнього Ямпільського району на COVID-19 хворіє 78 людей. В Ямпільській громаді найбільше хворих в самому Ямполі, де зафіксовано 17 випадків захворювання. В Привокзальному та Імшані хворіє по дві людини, ще в трьох селах по одному активному хворому.

Зміна управителів будинків

Протягом тижня мешканці ще трьох багатоквартирних будинків Ямполя прийняли рішення про зміну управителя. Таким чином, від послуг МПП «Агротех» відмовились вже вісім будинків. Мова йде про будинки №49 по вулиці Незалежна, №6 та №5 по вулиці Соборна, №33 та 27 по вулиці Спасо-Преображенська, №11 та 7 по вулиці Ботанічна, №8 по вулиці Заводська.

2 thoughts on “Ямпіль. Підсумки тижня: ремонт дороги на Степне, поштові нововведення та відновлення навчання в школах

  1. В понеділок, 15 листопада, всі учні загальноосвітніх шкіл Ямпільської селищної ради повернуться за шкільні парти. Таке рішення ухвалила комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ямпільської селищної ради. Зачем обманывать что все ,разберитесь пожалуйста

Comments are closed.