В Ямпільській та Свеській громадах не прийняті програми підтримки підприємництва

В Дружбівській громаді програма прийнята, але конкурс на надання фінансової підтримки підприємцям невідбувся

Про це інформує офіційний сайт Сумської облдержадміністрації

«20 територіальних громадах області: Андріяшівській, Білопільській, Боромлянській, Бочечківській, Верхньосироватській, Дубов’язівській, Кириківській, Конотопській, Охтирській, Попівській, Річківській, Роменській, Садівській, Середино-Будській, Синівській, Степанівській, Хмелівській, Хотінській, Чернеччинській.

Сумська міська територіальна громада, яка є найбільшою по кількості діючих суб’єктів підприємництва в області, взагалі не бере участь в регіональній Програмі фінансової підтримки бізнесу.

Виділено кошти але конкурси на надання фінансової підтримки у поточному році не відбулися у 13 територіальних громадах: Миколаївській селищній, Лебединській, Березівській, Дружбівській, Шалигинській, Шосткинській, Новослобідській, Комишанській, Чупахівській, Вільшанській, Коровинській Миколаївській сільській, Недригайлівській.

У 2021 році тільки Есманська та Зноб-Новгородська територіальні громади провели результативні конкурсні відбори для отримання фінансової допомоги суб’єктами малого підприємництва з часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах», – зазначається у повідомленні.

1 thought on “В Ямпільській та Свеській громадах не прийняті програми підтримки підприємництва

  1. Київська громадська організація “Єднання”, щоб будь який конкурс проводити, треба місцевий бізнес зацікавити. Сказано добре, а як зробити, як завжди лише проекти. За п’ять років громадської тільки приклад, як проводити конкурс, це ГО “Турбота” м.Шостка, 21 рік діє, і місцевий бізнес підтримає, і своя рука при відведення коштів в Сумах є. Ще з 2017 році питання конкурсу було не почуте . Охоронником стажер в Києві, оце і весь конкурс.

Comments are closed.