Ямпіль. Підсумки тижня: смерть від COVID-19, складнощі з ремонтом доріг та сесія селищної ради

Добігає до завершення третій тиждень листопада. Для ямпільчан він ознаменувався черговою смертю від коронавірусу, відтермінуванням відновлення повноцінного навчання в опорній школі та черговою сесією селищної ради.

Редакція Ямпіль.INFO спробувала проаналізувати найважливіші події тижня.

Сьома смерть від COVID-19

Коронавірус не відступає і забирає чергові людські життя. 16 листопада стало відомо про сьому смерть, що була спричинена цим небезпечним вірусом на території Ямпільської селищної ради – не стало жительки села Імшана. До того, на території громади померло двоє жителів Ямполя та Степного, по одному мешканцю Воздвиженського та Білиці.

Недорожній сезон

Погодні умови не дозволяють дорожнім службам приступити до укладки асфальтного покриття на ділянці автомобільної дороги між Білицею та Степним. Зараз там продовжуються роботи з фрезерування старого асфальтного покриття та влаштування «тіла дороги» з піщано – щебеневої суміші.   

Підготовка до зими

Селищна влада планує довірити утримання комунальних доріг у зимовий період власному комунальному підприємству. На поточному тижні для цього були придбані ковш на трактор та пристрій для посипання доріг піском. Крім того, КП «Ямпільське» був переданий автомобіль САЗ – 3507, який раніше перебував в оренді ТОВ «Водолій БС». 

Зміна управителя

Протягом поточного тижня ще три багатоквартирні будинки Ямполя офіційно відмовились від послуг МПП «Агротех», їх співвласники заявили про бажання укласти договір  з ТОВ «Водолій БС». Поповнили список три багатоквартирні будинки по вулиці Ботанічна: №3, №9 та №9А.

Сесія селищної ради

Головною політичною подією тижня, безумовно, стала п’ятнадцята сесія  селищної ради, яка відбулась в п’ятницю. Вона запам’ятається виділення фінансової допомоги у розмірі 40 тисяч гривень для сім’ї з Привокзального, що постраждала від пожежі та введенням посад діловодів, що працюватимуть в Грем’ячці, Білиці, Антонівці та Паліївці.

Продовження дистанційного навчання

Крім того, тиждень запам’ятається несвоєчасним початком навчання в Ямпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2, де в понеділок повноцінно навчались лише учні початкових класів. Батькам школярів продовження дистанційного навчання для учнів 5-11 класів пояснили низькою температурою в школі.

2 thoughts on “Ямпіль. Підсумки тижня: смерть від COVID-19, складнощі з ремонтом доріг та сесія селищної ради

Comments are closed.

error: Content is protected !!