На довиборах до обласної ради може стати на одного кандидата менше, з перегонів за заповітний мандат може випасти лідер обласного НРУ Сергій Бутенко, якого  ОО “Батьківщина”, ВО “Свобода” та УДАР попередньо узгодили як єдиного кандидата в окрузі №40 (Ковпаківський район м. Суми).

Ситуація різко змінилась вчора вдень, коли в місті Києві було оголошено про об’єднання  патріотичних сил Народного Руху України та Української Народної Партії. Річ у тім, що це історичне об’єднання ознаменувало створення в Україні правої альтернативної опозиції, що боротиметься проти влади незалежно від Батьківщини, УДАРу та Свободи. Тобто НРУ практично вийшов з-під контролю Батьківщини, з якою в нього не було жодної ідеологічної основи. Сам Бутенко з своїм молодим помічником Рибалко всіляко протидіяли об’єднанню правих сил, зокрема вони неодноразово бігали на сцену, ледь не взяли участь в бійці зі своїми побратимами з НРУ. Такі дії недивні – навряд чи колеги з Батьківщини зрадіють такому повороту обставин, а отже і заповітне місце кандидата в обласну раду у Бутенка можуть забрати більш «лояльні» політики.

Тепер перед Сергієм Бутенком постав складний вибір від якого буде залежати його подальша політична кар’єра, а головне совість. Альтернативи всього дві. Перша – погодитись з прийнятим з’їздом рішенням та разом з представниками УНП будувати потужну праву опозиційну силу в ім’я України, але при цьому доведеться втратити можливість стати депутатом обласної ради від об’єднаної опозиції. Або ж другий варіант – обрати мандат депутата обласної ради, за який тепер доведеться попрацювати, всіляко протидіючи об’єднанню патріотів на Сумщині. Що обере лідер Сумського НРУ: совість, або кар’єру? – це покаже час. Якщо зараз поллється злива чорного бруду на тепер вже однопартійців з УНП – то стане зрозуміло чиї інтереси цей політик відстоює насправді: всієї України, чи ВО «Батьківщини»?!!!

* на правах реклами

error: Content is protected !!