В Ямполі відкрили базовий центр «Укрпошти» (фоторепортаж)

Вже 1 грудня в сільських населених пунктах припинять існування звичні  відділення поштового зв’язку. Замість них один-два рази на тиждень в села приїжджатимуть поштарі на спеціалізованих автомобілях.

Так звані пересувні відділення, які обслуговуватимуть мешканців Ямпільської, Дружбівської, Свеської та сусідніх громад базуватимуться в Ямполі. Для їх повноцінної роботи місцевий базовий центр отримав сім нових поштових автомобілів.   

Символічна передача автотранспорту пересувним бригадам відбулась сьогодні за участю директора Сумської філії АТ «Укрпошта» В’ячеслава Маринича.

9 thoughts on “В Ямполі відкрили базовий центр «Укрпошти» (фоторепортаж)

  1. В даний час в Ямполі настав такий період, що багато організацій закривається, співробітники скорочуються, а УКРПОШТА дуже приємно здивувала! Я також приєднуюсь до побажать пані Аліни, нехай цей старт буде по-справжньому успішним, та працюється легко і весело.

    1. Почта тоже сокращается. В статье чёрным по белому написано, что отделения закрываются.

    2. St, там только на ТО в 5-7 раз расценки завышены, вместо зарплаты почтальонам, деньги потекут частной СТО. От и все покращення. Так что меня УКРПОЧТА ну никак не удивила. Щенявмерло!

  2. я хочу побачити , як ці французики будуть доставляти пошту по не чищеним зимовим дорогам до Антонівки ,Княжич та Марбуди . про здивування запитай в скорочених листонош та сільських мешканців ! може пора торгівлю переводити на автолавки ?

  3. Еще как укрпошта сокращает ! По селам уже все ! Все отделения закрыли – чтоб не отапливать их , зарплату не платить сотрудникам и пр . Вместо этого теперь машинка раз в неделю и будьте довольны !

Comments are closed.

error: Content is protected !!