Правила перевірки зовнішнього стану автомобіля перед купівлею

Якщо ви хочете придбати вживаний автомобіль, то повинні заздалегідь підготуватися до необхідності перевірки його стану. Таким чином ви зможете уникнути суперечливих ситуацій із продавцем при оформленні купівлі-продажу, а також зменшите вартість авто, у разі знаходження якихось недоліків. Однак важливо грамотно підходити до перевірки транспортного засобу. Першим та дуже важливим етапом є зовнішній огляд машини.

Як оглянути машину перед покупкою?

Якщо ви шукаєте хороший автобазар Вінниця запропонує величезний вибір транспортних засобів із пробігом у гарному стані. Оцінити їх ви можете на онлайн-сервісі OLX, де ви також знайдете фотографії авто та опис до них. Порівнявши умови, ви обов’язково підберете кілька варіантів. Після того як ви зв’яжетесь з продавцем і обговорите всі важливі деталі, саме час перейти до огляду машини. Ось важливі моменти, які слід врахувати:

  • удвох краще — навіть якщо ви купуєте б/у автомобіль не вперше, краще взяти з собою на огляд друга, який зможе помітити те, що пропустите ви;
  • водійська сторона говорить багато про що – звертайте увагу на петлі та замки водійських дверей, а також стан сидіння;
  • лобове скло — подивіться на вітрове скло під кутом, якщо там немає подряпин від склоочисника – його змінювали (з’ясуйте причину);
  • фари – огляньте прилади зовнішнього освітлення щодо яскравості світіння та відповідності заявленому віку авто.

З особливою ретельністю варто проводити огляд стану кузова та лакофарбового покриття. Часто покупці забувають звернути увагу на багажне відділення машини, адже саме воно може піддаватися посиленій експлуатації, у разі перевезення важких вантажів попереднім власником авто.

Важливість перевірок

У жодному разі не варто нехтувати зовнішнім оглядом транспортного засобу. Звичайно, інструментальний огляд та комп’ютерна діагностика не менш важливі, проте вже на попередньому етапі ви зможете знайти безліч недоліків, які скажуть про стан машини та інтенсивність її експлуатації.