Центр автовиплат Поліс https://polis-group.com.ua/polis/ пропонує своїм клієнтам допомогу у відшкодуванні шкоди, що завдана при важких дорожньо-транспортних пригодах.

На привеликий жаль дорожньо-транспортні пригоди  на автошляхах України трапляються дуже і дуже часто. Цьому сприяє, як погана інфраструктура – стан доріг жахливий, відсутність належної підготовки водіїв і банальне незнання правил дорожнього руху пішоходами, корумпованість правоохоронних органів, правовий нігілізм і цей список можна продовжувати дуже довго. Окремі ДТП не мають важких наслідків і закінчуються досить благополучно, але багато і таких, що мають наслідком тілесні ушкодження у тому числі і великого ступеня тяжкості.

Не рідкими є і випадки, коли водії – винуватці дорожньо-транспортних пригод, ухиляються від виплати компенсації постраждалим, яка їм так необхідна. Ми не будемо чіпати моральну сторону питання, а звернемся лише до юридичної сторони, а вона зобов’язує винуватця ДТП повністю відшкодувати збитки постраждалим.  

Реалізувати це право на практиці, на жаль, дуже складно, але реально. Якщо ви маєте підозри, що ваш кривдник буде ухилятись від відповідальності і компенсації збитків, то ми радимо вам не чекаючи звертатися до Центр автовиплат Поліс polis-group.com.ua. Фахівці цієї компанії мають знання, досвід та високу кваліфікацію, що дозволить вам отримати повну суму компенсації завданих в ДТП збитків, без нервів, переживань та численних безрезультатних звернень до правоохоронних органів. Переконайтесь у цьому самі ­!