Західна консалтингова група https://zkg.ua/model-spivpratsi-za-tsyvilno-pravovym-dohovorom-z-fo/ допоможе підприємцям отримати якісну юридичну та бухгалтерську допомогу. Зокрема, фахівці zkg.ua допоможуть укласти цивільно-правовий договір з працівниками, якщо підприємець з тих, чи інших причин не бажає укладати з ними трудовий договір.

Дуже часто виникають ситуації, коли підприємцю треба узаконити трудові відносини з тим, чи іншим найнятим працівником.  Зазвичай укладається усна, або письмова трудова угода. Але в багатьох випадках це не влаштовує працедавця, адже у такому випадку йому доводиться оплачувати податки та відрахування за працівника, нести певні соціальні гарантії і цей список можна продовжувати дуже довго.

Альтернативний спосіб, який влаштує багатьох працедавців – це цивільно-правовий договір. Фактично – це таж угода про працю, але з цілим рядом переваг, суть яких закладається у тому, що навантаження на працедавця значно зменшується. Виходить так, що за таким договором працедавець оплачує лише виконану роботу, а не вступає з людиною у трудові відносини з відповідними правовими наслідками.

Зауважимо, що цивільно-правову угоду потрібно укласти правильно, адже це допоможе  уникнути багатьох юридичних проблем. У цьому вам можуть допомогти досвідчені та кваліфіковані працівники zkg.ua. Переконайтесь у цьому самі!