Зручні онлайн-розрахунки з Mastercard

Сьогодні онлайн-платежі щільно увійшли в наше життя, замінивши готівковий спосіб оплати. Це простий, зручний та безпечний спосіб проведення транзакцій, а здійснювати покупки можна через комп’ютер або смартфон. Для цього потрібно лише мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку, наприклад, компанії Мастеркард. При цьому існує кілька способів проведення онлайн-платежів, кожен зі своїми особливостями.

Які товари та послуги можна оплачувати онлайн

Робити покупки в Інтернеті дуже легко. Для цього достатньо вказати дані своєї карти та підтвердити оплату. Крім того, використовуючи онлайн-гаманець можна здійснювати платежі буквально в один клік.

Онлайн-покупки можна робити в усіх категоріях:

  • товари — одяг, косметика, електроніка, харчові продукти, ліки;
  • сервіси — ігри, розваги, навчання, всілякі споживчі послуги;
  • подорожі — квитки, тури, бронювання номерів у готелях, страхування;
  • послуги — парковка, податки, комунальні платежі, поповнення рахунків мобільного зв’язку, Інтернету, телебачення тощо.

Більш того, клієнти компанії Mastercard можуть скористатися ексклюзивними пропозиціями та акціями, щоб здійснювати покупки на більш вигідних для себе умовах.

Способи онлайн-оплати

Існує кілька способів зробити покупку онлайн. Найпоширеніший — одноразове введення даних:

  • Вкажіть номер картки, строк дії та CVV-код.
  • Введіть ПІБ власника картки, за вимогою інтернет-магазину або сервісу оплати.
  • Підтвердить факт оплати у додатку вашого банку. У деяких випадках вам потрібно буде вказати одноразовий код, який буде відправлений вам у вигляді SMS або через месенджер.

У будь-який момент ви можете зберегти дані своєї картки на перевіреному сайті. У цьому випадку ви можете розраховуватися за покупки миттєво, оскільки дані будуть збережені в системі.

Схожим чином можна прив’язати картку до будь-якого цифрового гаманця: Apple Pay, Google Pay або Masterpass. Після чого вам уже не потрібно буде вказувати персональні дані на кожному сайті чи онлайн-магазині. Просто обирайте оплату через цифровий гаманець і потрібну карту.

Переваги онлайн-оплати

Інтернет-покупки ви можете здійснювати цілодобово з будь-якої точки світу. При цьому всі ваші персональні дані та кошти на картковому рахунку будуть надійно захищені від доступу третіх осіб.

Якщо у вас залишилися питання про онлайн-розрахунки або сервіси Mastercard, зверніться за персональною консультацією до співробітників компанії, скориставшись контактними телефонами.