У житті трапляється всяке і від дорожньо транспортних пригод ніхто не застрахований і кожен власник добре про це знає. Але що ж робити якщо все таки трапилася неприємність і на ремонт машини немає грошей. В цьому випадку краще швидко позбутися від автомобіля а допомогти в цьому може компанія Автовикуп Київ які надають послугу Терміновий викуп автомобілів після дтп і в будь-якому стані.

Таких компаній зараз багато, але не всі готові викупити ваш транспортний засіб за тією ціною по якій ви готові його продати.
У цьому випадку завжди стоїть питання вибору, не потрібно погоджуватися з найпершим пропозицією, завжди можна відправити запит за вартістю в десяток компаній, а краще вибрати штук двадцять. А вже далі відібрати компанії з найвигіднішими пропозиціями.
Звичайно в разі коли у автомобіля сильні пошкодження і крім як на запчастини його ніхто не купити, вартість яку вам запропонують буде плюс мінус у всіх однакова але і тут можна відібрати кращу пропозицію для себе.

Як підготувати авто до термінового продажу?

В цілому можна нічого не робити з машиною, головне що потрібно зробити це:

  1. Підготувати всі документи на транспортний засіб.
  2. Зробити кілька фотографій машини
  3. Зв’язатись з автоброкерами щоб дізнатися вартість

Чим менше пошкоджений автомобіль, тим більше грошей за нього вам запропонують покупці.
Як відбувається Викуп автомобілів автоброкерами?

Після того як ви зв’яжетеся зі свого питання з автоброкером і отримаєте від нього інформацію про вартість вашого транспортного засобу можна приймати рішення. Якщо вартість Вас влаштовує і ви хочете терміново продати авто, тоді призначайте зустріч.

Обов’язково потрібно обговорити всі деталі і якщо машина не на ходу, її забере евакуатором автоброкер самостійно. Гроші ви зможете отримати за свій транспорт відразу після здійснення угоди, оплата може бути зручним способом (готівка або карта).

Як знайти автоброкера по викупу?

Знайти такого брокера можна або в інтернеті або на спеціалізованих авторинках, звичайно ж в Інтернеті зручніше вибирати і завжди буде багато пропозицій з яких можна щось вибрати.

Зазвичай при терміновому продажу автотранспорту продавець втрачає від 10 до 15 відсотків від ринкової вартості. З цим фактом потрібно змиритися, якщо людині важливо швидкість і безпеку, то вартість буде нижче. Якщо час не критично, тоді можна розміщувати свої оголошення на ресурсах. Інтернеті і чекати свого покупця.