В Ямполі провели традиційний конкурс “Юні художники Ямпільщини”

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради  

“10 та 11 грудня 2021 року в Ямпільському Центрі дитячої та юнацької творчості Ямпільської селищної ради відбувся очний конкурс образотворчого мистецтва «Юні художники Ямпільщини», у якому взяли участь 27 дітей, переможці першого (заочного) туру конкурсу. 

Тематика робіт була різною й залежала від віку учасників. Діти молодшої вікової групи (7-10 років) у своїх малюнках мали розкрити тему «Моя улюблена казка», середньої (11-14 років) – «На арені цирку», старшої (15-18 років) – «Підводні фантазії». 

За підсумками конкурсу журі визначило переможців. Ними стали: 

у молодшій віковій групі 

І місце – Дятленко Анастасія (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2); 

ІІ місце – Губар Павло (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) та Петричка Єва (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2); 

ІІІ місце – Лизогуб Вероніка (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2), Доля Діана (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1) та Грива Марія (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2); 

у середній віковій групі 

І місце – Тетюра Поліна (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1) та Хоменко Дарина (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1); 

ІІ місце – Сдвижкова Єлизавета (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) та Сибилева Поліна (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1); 

ІІІ місце – Новиченко Олег (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1); 

у старшій віковій групі 

І місце – Веремей Валерія(Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) та Бойко Серафим; 

ІІ місце – Донік Іван (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1) та Павленко Віолетта (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1). 

За краще композиційне рішення журі відзначило роботи: 

у молодшій віковій групі 

Масленко Софії (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) та Линок Софії (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1); 

у середній віковій групі 

Сокоренка Костянтина (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) та Листопад Марини (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2); 

за кращу техніку виконання: 

у молодшій віковій групі 

Шкаріна Ярослава (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів               № 1) та Клипи Софії (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1); 

у середній віковій групі 

Наконечної Поліни (Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів           № 2). 

З вітальним словом до переможців та учасників конкурсу звернулися головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської селищної ради Олена Петрівна Семенцова та Світлана Віталіївна Білоблоцька, голова журі, директор Ямпільського Центру дитячої та юнацької творчості Мехті Ібадуллайович Бабаєв, які відзначили високий рівень художнього виконання робіт, їх тематичну спрямованість, жанрову різноманітність та використання індивідуальних творчих прийомів, побажали дітям нових досягнень та перемог. 

Усі учасники конкурсу були нагороджені цінними подарунками від Сумського благодійного фонду «Технологія» (директор Петренко Г.М.) та громадської організації «Планета мистецтва» (голова Сдвижкова І.О.)”, – зазначається у повідомленні.