Ямпіль. Підсумки тижня: ремонт дороги у напрямку Імшани, спад захворюваності на COVID – 19 та підготовка до свят

Добігає до завершення третій тиждень грудня, а значить саме час проаналізувати його головні новини.

Для ямпільчан цей тиждень запам’ятається несподіваним ремонтом дороги на південній околиці селища, черговими змінами в житлово-комунальній сфері та спадом захворюваності на кронавірус.

Ремонт дороги біля залізничного переїзду

Початок ремонту двокілометрової ділянки дороги Т-19-15 на південній околиці Ямполя безальтернативно є головною подією тижня, що минає. Річ у тім, що ремонт зазначеної дороги завчасно не планувався, проте наприкінці року залишки коштів дорожнього фонду вирішили спрямувати саме на ямпільський напрямок. Це несподіване рішення пов’язують з ім’ям народного депутата Ігоря Молотка.

Підрядна організація ТОВ «ТД «Династія» вже провела фрезерування асфальтного покриття на ділянці 1400 метрів від залізничного переїзду у напрямку с. Імшана та 600 метрів від вищевказаного переїзду у напрямку центра Ямполя, у імшанському напрямку вже покладено і нове асфальтне покриття товщиною 7 см, аналогічні роботи у напрямку Ямполя продовжуються і мають бути завершені вже найближчим часом, адже за інформацією синоптиків аномально тепла погода вже завтра зміниться значними снігопадами.

«Агротех» обслуговуватиме багатоквартирні будинки Ямполя лише до кінця року

Ямпільський селищний голова Ольга Губар підтвердила, що 1 січня 2022 року весь житловий фонд Ямполя переходить на обслуговування ТОВ «Водолій БС». За її словами, відповідне рішення ухвалили співвласники всіх багатоквартирних будинків селища, а ТОВ «Водолій БС» готовий прийняти їх на обслуговування вже з січня, а не через два місяці, як передбачено законодавством.

Таким чином, шосткинське підприємство МПП «Агротех» пропрацює в Ямполі лише чотири місяці. Нагадаємо, за рішенням Виконавчого комітету Ямпільської селищної ради, воно було визначене утримувачем всіх багатоквартирних будинків селища з 1 вересня 2021 року.

Спад захворюваності на COVID-19 і перший тиждень без летальних випадків

На території Ямпільської селищної ради скорочується кількість активних випадків COVID-19. Станом на п’ятницю, на території громади зафіксовано лише три випадки хвороби: по одному в Ямполі, Воздвиженському та Паліївці. На цьому тижні на території Ямпільської, Свеської та Дружбівської громад минулось і без смертельних випадків.

Підготовка до свят

14 грудня на центральній площі Ямполя встановили ялинку, навколо якої і плануються головні новорічні заходи на території громади. На наступний день, 15 грудня, працівники установ, які підпорядковані селищній раді, провели роботи по прикрашанню її іграшками та гірляндами.

Відкриття головної ялинки селища відбудеться завтра – 19 грудня. Крім того, біля неї планується святкова дискотека і у новорічну ніч.

error: Content is protected !!