Parimatch Foundation: соціальні проекти для українських дітей

Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation продовжує реалізацію на території України чотирьох успішних соціальні проекти України Паріматч для українських дітей.

Одна з головних вимог до сучасного бізнесу – це соціальна відповідальність, робота спрямована на покращення становища людей, з якими він працює, а не лише заробляння коштів. В нашій країні такі проекти поки що рідкість, але є приклади успішних ініціатив, які не лише дійсно працюють, а і приносять реальну користь суспільству.

Традиційно однією з пріоритетних сфер суспільства, яку прийнято охоплювати в рамках соціально відповідальних проектів, є діти та молодь. Варто зазначити, що такий підхід є виправданим, адже мова йде про майбутнє країни,  а значить і її здоров’я, інтелектуальний та спортивний рівень. Не можна забувати і про ті категорії дітей, які найгостріше потребують підтримки – дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей з родин, які опинились у складних життєвих обставинах. Мета суспільства, а тим більше бізнесу, який володіє необхідними ресурсами – врятувати їх і надати шанс бути успішними.

В Україні пишатись успішними проектами в цій сфері може Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation, який можна поставити у приклад. Річ у тім, що саме цей фонд реалізує не одну, а відразу чотири програми у сфері дітей та молоді.

Зокрема, мова йде про такі ініціативи, про які ви точно чули:

  • «Так, я можу»
  • «Нова фізична культура»
  • «Вoost4best»
  • «Спортивний наставник»

Відзначимо, що однією з найвідоміших з них є програма «Нова фізична культура», яка спрямована на роботу з вчителями фізичної культури звичайних шкіл, де навчаються наші з вами діти. Фонд робить все можливе, щоб навчити і стимулювати педагогів проводити уроки фізичної культури так, щоб вони були цікавими для дітей. Напевно не буде зайвим нагадати, що у молодшому віці діти займаються лише тим, що їм цікаво і приносить задоволення. Уроки фізичної культури цілком можна перетворити на справжнє свято, давши дітям, якщо не дорогу у великий спорт, то здоров’я та хорошу фізичну форму у дорослому житті.

Немає жодних сумнівів у тому, що саме Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation – є прикладом успішної соціальної взаємодії між бізнесом та суспільством. Більше того, програми фонду мають велику користь для багатьох категорій дітей, а особливо – для найуразливіших, про які в першу чергу і має піклуватись бізнес.