Найкращі чохли для iPad 10.2 в 2021 році

Apple оновила свій iPad початкового рівня в 2020 році, представивши новий чіп і зробивши його потужнішим, ніж будь-коли. Якщо ви вже маєте цей пристрій або думаєте про його покупку, ми пропонуємо вам придбати незамінний аксесуар до нього. iPad досить дорогі гаджети, і краще відразу захистити його від ударів та подряпин. Тут ми склали список найкращих рекомендованих чохлів для iPad.

Неймовірно міцна та продумана конструкція із міцною задньою кришкою та вбудованою захисною плівкою для екрану забезпечать максимальний захист для вашого пристрою. До того ж, ви можете не хвилюватися за чутливість дисплея в такому чохлі, вона ніяк не постраждає.

Цей чохол пропонує легку конструкцію із жорсткою задньою кришкою, додає мінімальний об’єм для додаткового захисту.

Чохли з натуральної шкіри не втрачають своєї популярності та залишаються актуальними не перший сезон. Цей аксесуар неймовірно приємний на дотик. Він не ковзає в руках завдяки своєму покриттю і це знижує ризик падінь. Він отримав класичний зовнішній вигляд та міцну конструкцію.

Чохол для iPad 10.2 з тримачем для Apple Pencil виготовлений із міцної штучної шкіри та ТПУ, передня та задня частина якого покрита м’яким поліуретаном. М’яке внутрішнє покриття виготовлене з мікрофібри. При тривалому використанні чохол не втратить свій зовнішній вигляд і не залишить потертостей та подряпин на пристрої. Завдяки якісним матеріалам забезпечує його довговічність.

Неймовірно легкий та тонкий чохол, виготовлений з поліуретану та оснащений додатковою підкладкою з мікрофібри та м’якою задньою панеллю з термополіуретану забезпечить відмінний захист для вашого iPad від різноманітних механічних пошкоджень.

Якщо ви шукаєте недорогий чохол для iPad, ми рекомендуємо чохол SIWENGDE для iPad 8 покоління. Це ультратонкий та легкий захисний аксесуар виготовлений з поліуретанової оболонки з підкладкою з мікрофібри та м’якої задньої панелі з ТПУ. Це дозволяє вашому iPad зберігати такий самий тонкий і легкий зовнішній вигляд, як і раніше, без збільшення розміру пристрою та без помітного збільшення обсягу.

На передній кришці є вбудована магнітна смужка, що забезпечує автоматичне увімкнення та відключення iPad. Як тільки ви відкриєте або закриєте iPad, розумний магнітний датчик розбудить iPad або дозволить йому заснути. Заряд батареї не буде витрачений задарма, а час роботи в режимі очікування буде збільшено. Крім того, передня кришка має класичний дизайн, який можна встановити у два положення з різним кутом нахилу. Ви отримуєте підставку під кутом 65 градусів для перегляду відеоконтенту та читання, а підставка під кутом 30 градусів стане неймовірно зручною для набору тексту та клавіатури. Це допоможе вам отримати відмінний досвід при відпочинку чи роботі. Ви користувач iPad Pro і шукаєте чохли? Якщо так, то ми маємо дещо і для вас. Ми уклали список найкращих аксесуарів для iPad Pro, які ви можете купити зараз. Якщо ви хочете продуктивно працювати з iPad Pro, рекомендуємо подивитися на чохол-клавіатуру. Ось найкращі чохли-клавіатури для 11-дюймових iPad Pro 2021 року.

У нас є щось для користувачів iPad та iPad Pro, але як щодо mini? Якщо у вас найменший iPad і ви хочете його захистити, то ось найкращі чохли для iPad mini 5 для вас.