Кращі райони Вінниці, де слід шукати нове житло

Вінниця — це чудове місто, яке підкорює серця своїх мешканців та гостей. Це тихий обласний центр, який може вразити вас своєю екологічністю, чистими вулицями, доглянутими скверами та багатьма іншими перевагами. Тому якщо ви замислюєтеся над тим, де купити будинок Вінниця — це дуже привабливий варіант, особливо враховуючи безліч вигідних оголошень на сервісі OLX. Ми своєю чергою розповімо вам про найкращі райони цього прекрасного міста.

Вишенька

Вишенька — це розташований на заході район Вінниці з житловою багатоквартирною забудовою. Цей район має розвинену інфраструктуру та місця для відпочинку та спортивних занять. Окрім цього, він може похвалитися наступними перевагами:

  • чистою екологією;
  • транспортним з’єднанням;
  • безпечними умовами життя.

Вишенька вважається районом новобудов, тому у вас тут не буде проблем з пошуком житла. Доїхати від цього району до центра міста можна за 5 хвилин. Також тут знаходиться декілька шкіл, дитсадків та торгових центрів.

Центр

Центральна частина міста — це візитна картка Вінниці. Тут майже ідеально продумана інфраструктура, та й з транспортними сполученнями немає ніяких проблем. Атмосфера у цьому районі по-справжньому європейська. Чудові краєвиди та архітектура навряд чи можуть залишити байдужим хоча б одного туриста. В центральному районі зосереджені адміністративні будівлі, культурні об’єкти та навчальні заклади. Тут є все необхідне для комфортного проживання, але й ціни на житло у цьому районі вище.

Урожай

Трійку лідерів закриває район Урожай. Цей район можна справедливо вважати лідером в плані транспортної доступності. Також тут добре розвинена соціальна інфраструктура — місць для прогулянок та спортивних занять вистачає. Тут є багато супермаркетів і торгових центрів, а також навчальних закладів. Оскільки цей район розташований дуже близько до центральної частини міста, туди можна спокійно дійти пішки.