Достатньо часто власники різноманітного бізнесу зіштовхуються із серйозними труднощами уже на перших стадіях. Вони намагаються робити все правильно, не жаліють своїх сил та часу, постійно вдосконалюють, але результату немає. З часом, як то кажуть, руки опускаються і від, здавалось би, геніальної ідеї доводиться відмовлятись. Але, є й інша категорія людей. Це ті, хто готовий іти до кінця, незважаючи на різноманітні проблеми. Вони обов’язково віднайдуть ефективні рішення, котрі допоможуть втриматись на плаву у складний період та почати поступово розвиватись.

Часто такі проблеми актуальні для власників сайтів. Створивши свій проект, він не дає ніякого практично результату. Нерідко проблема пов’язана з неправильним маркетингом. Потрібно дізнатись що таке seo просування сайтів, так як це розуміють працівники «Site Ok».

Насправді, все досить просто. Суть сео в тім, аби пошукова система і сайт виявились максимально зрозумілими один для одного. Гугл чи Яндекс будуть розуміти, згідно з якими ключовими словами рекомендувати користувачу конкретний ресурс. Тобто, завдяки seo поступово вдасться підвищувати рівень конверсії.

Кілька слів про студію «Site Ok»

Отже, функціонує вона уже більше п’яти років. За цей період була створена величезна кількість різноманітних проектів. До речі, безпосередньо на офіційному сайті: ukr.site-ok.ua студії можна ознайомитись з тими, для кого уже завершені всі необхідні роботи. Також вказана вся інформація, котра точно виявиться цікавою для потенційного замовника.

Студія працює згідно принципу максимальної прозорості. Наприклад, завжди можна задати питання компетентному працівнику, отримавши повноцінну відповідь. Тут готові вислухати кожного, хто звернеться. Обов’язково практикується індивідуальний підхід, адже працівники чудово розуміють, що кожен окремий проект повинен нести в собі щось особливе та суттєво відрізнятись від конкурентів.

Проводиться досить лояльна цінова політика. Бюджет завжди розраховується в індивідуальному порядку для кожного конкретного клієнта. Ще один плюс – обов’язково підписується договір, що буде офіційною гарантією виконання сторонами своїх зобов’язань. Також тут прописані санкції та відповідальність у разі порушення цих умов. Для того аби впевнитись у доброчесності студії достатньо краще вивчити її репутацію, ознайомитись з відгуками.

Основні принципи нашого просування

Отже, цікаво було б дізнатись що саме будуть робити спеціалісти. Перш за все варто відмітити, що завжди практикується комплексний підхід. В процесі просування віртуального проекту працівники компанії займаються:

  • пошуком можливих помилок на сайті;

  • розробкою семантичного ядра;

  • створенням мета-тегів;

  • формуванням посадкових сторінок;

  • установка ефективних віджетів;

  • робота над дизайном ресурсу;

  • детальний аналіз конкурентів;

  • постійний аналіз трафіку;

Словом, робиться все для того, аби досягти максимального рівня конверсії. Будь-який ресурс повинен продавати та розвиватись. В протилежному випадку банально немає смислу навіть починати створення певного проекту. Використовуючи спеціальні рекламні статті поступово вдається нарощувати посилочну масу.

Для того аби замовити просування ресурсу необхідно вибрати один із двох варіантів. Перший – подзвонити по номеру, що вказаний безпосередньо на сайті, другий – заповнити спеціальну заявку.

Після консультації працівника, обговорення всіх деталей потенційний клієнт дізнається конкретну суму. Протягом тривалого часу працівники компанії демонструють високий рівень професійності, нетиповий склад розуму та бажання постійно розвиватись в найбільш різноманітних напрямках.

error: Content is protected !!