Як поєднувати прикраси в образі: 3 стильні поради

Зараз стилісти приділяють увагу не стільки самому одягу, скільки тому, як його правильно носити і якими аксесуарами доповнювати. Лаконічні золоті браслети або вишукані вечірні сережки, мінімалістичні срібні кільця або акцентне мерехтливе кольє — для кожної такої прикраси варто дібрати вдалий час і образ. Тож як поєднувати прикраси у своїх щоденних та святкових образах, аби мати завершений і стильний вигляд?

gold chain necklace on white textile

Правила поєднання прикрас в образі: 3 секрети вдалого вигляду

По-перше, стилісти завжди радять дотримуватися простого правила: в одному образі варто поєднувати не більше 3 аксесуарів. Класичні комбінації з ювелірних прикрас можуть мати такий вигляд:

  • Кільце + браслет + сережки;
  • Сережки + браслет + кольє;
  • Годинник + сережки + брошка.

При цьому не варто привертати занадто багато уваги до обличчя. Тож не варто поєднувати кольє або ланцюжок з сережками й брошкою. “Перевантаження” образу варто уникати також в інших місцях. До прикладу, не доповнювати наручний годинник браслетом і каблучкою. Невдалий вигляд матиме і поєднання браслетів (годинника) з великою кількістю кілець на одній руці.

По-друге, стилісти все-таки не радять поєднувати в одному образі ювелірні вироби з різних металів і матеріалів. Виняток становлять прикраси, які у своєму дизайні вже містять такі комбінації. Те ж саме стосується інкрустації. Мерехтливі діаманти або фіаніти в браслеті створюють дисонанс з іншими природними або синтетичними камінцями. Коштовності з масивною інкрустацією повинні ставати центральним акцентним елементом образу, тож їх варто поєднувати лише з мінімалістичними аксесуарами. 

Окрім цих стандартних правил, варто також знати 3 секрети вдалого вигляду, які допоможуть створити неповторний образ.

1. Враховуйте фізіологічні параметри

Кругле обличчя точно вдало не доповнять ідентичні масивні сережки. Тонку й витончену шию прикрасить мінімалістична підвіска з культивованою прісноводною перлиною або кольє-невидимка. Для довгих пальців підійдуть каблучки з масивним декоративним камінням або розсипом мерехтливих фіанітів.

2. Дизайнерські прикраси

Роз’ємні фалангові кільця, жорсткі й масивні браслети-бангли, кольє з діамантом — прикраси такого типу вважаються повністю самодостатніми, а тому не потребують жодного доповнення. Тому такий аксесуар повинен бути в образі лише один.

3. Враховуйте місце й подію

Суворий діловий костюм гармонійно доповнять мінімалістичні сережки-пусети, тонкий срібний браслет або годинник. Діамантові сережки або масивне кольє варто залишити для вечірнього виходу.

Отже, якщо враховувати базові правила поєднання прикрас в одному образі, а також кілька цікавих секретів, то звичні аксесуари здатні по-новому розкрити стриманий діловий костюм або елегантну вечірню сукню!