Громадська організація Донори За Життя займається тим, щоб подарувати радість батьківства та материнства тим українцям, які не можуть мати дітей по тим, чи іншим причинам. Сучасна медицина надає можливість стати матір’ю навіть жінці, яка в силу тих, чи інших проблем зі здоров’ям позбавлена такої можливості. Звичайно, що для цього потрібен донор – донор яйцеклітини.

Громадська організація «Донори за життя» має величезний досвід пошуку жінок, які виявляють бажання стати донором яйцеклітини. Тим паче, що цей процес взаємовигідний – люди, які хочуть стати батьками реалізовують свою завітну мрію,   ну а донор, який, окрім моральної насолоди допомогти людям, отримує і щедру фінансову винагороду.

Звичайно, що донорами можуть стати далеко не всі жінки, адже першочергове завдання – щоб у родини народилась гарна та здорова дитина. Тож, необхідно врахувати безліч важливих факторів, якими має володіти донор. Це і вік: від 18 до 29 років – насправді це дуже і дуже важливо, адже у цьому віці у жінок найбільш вдалий репродуктивний період.   

Вагоме значення має і спосіб життя претендентки на те, щоб стати донором. Не треба зайвий раз пояснювати, як важливо, щоб жінка не мала шкідливих звичок: таких як вживання алкоголю, тютюнопаління, вживання наркотичних речовин.  Тільки здорова жінка – донор може допомогти народити здорову дитину. Не має у донора бути і генетичних захворювань.

Якщо жінка відповідає критеріям, які перераховані вище, то їй варто спробувати себе донором. Для цього їй найкраще звернутися до громадської організації «Донори за життя», адже ця співпраця буде мати безліч переваг для потенційного донора:

  • Безкоштовне обстеження
  • Гарантована винагорода
  • 100% анонімність
  • Юридичний супровід, а отже і захист прав та законних інтересів донора

Все вищеперераховане говорить про те, що якщо ви виявили бажання стати донором та допомогти іншим людям завести дитину, то ви обов’язково маєте звернутись до громадської організації «Донори за життя», яка допоможе вам реалізувати цю мрію.