В Ямполі відбулись Хрещенські купання (фоторепортаж)

За багаторічною традицією ямпільчани святкували Святе Водохреща в урочищі Рудня на річці Івотка.

Щоправда, цього року захід ледь не довелось відмінити, адже, коли до початку молебня залишалось 5 хвилин, стало відомо, що настоятель Свято-Георгіївського храму отець Микола серйозно захворів і не зможе провести освячення. На щастя, у терміновому порядку його погодився замінити настоятель Спасо-Преображенського храму отець Георгій, звичайно, що після завершення богослужіння в храмі.

Отець Георгій провів молебень прямо на березі річки Івотка, де освятив завчасно підготовлену купель, воду, яку принесли з собою віряни, та благословив сміливців, які виявили бажання зануритись у крижану воду. Останніх, як і в попередні роки, не бракувало.  

Чергові Хрещенські купання в Ямполі були організовані силами місцевих активістів. До підготовки купелі особливо долучились Ігор Андрейчиков, Руслан та Олександр Чернушек, Іван Беніш, Ростислав Доценко та Олександр Гарбузов. Дорогу до проведення купання розчистили працівники КП «Ямпільське», за що організатори висловлюють вдячність Ямпільській селищній раді.

н1

н2

н3

н4

н5

н6

н7

н8

н9

н11

н12

н13

н14

н15

н16

3 thoughts on “В Ямполі відбулись Хрещенські купання (фоторепортаж)

  1. Скоро без полициантов в туалет не сходишь. То по вокзалам шляются, заглядывают людям под нос. Теперь уже потянуло их к проруби. Ну ладно МНС там может кому то помочь, хотя не факт. Вон в Киевской области потонул выпивший мужик прямо на глазах у спасателей.

    1. Так весь агролес там. Машины с неутенным лесом сопровождать не надо, можно и погреться

Comments are closed.

error: Content is protected !!