Вживані авто в кредит

Чому українці дедалі частіше купують вживані авто з-за кордону? Однією з головних причин вважають ціну, яка у порівнянні з автівками з салону, є значно дешевшою. Навіть з урахуванням витрат на перевезення та розмитнення, здебільшого авто з-за кордону коштує дешевше, ніж на вітчизняному вторинному авторинку. Крім того, в автомобілів з США, Канади чи Кореї у більшості випадків кращий технічний стан, ніж у їхніх аналогів в Україні. Це зумовлено умовами експлуатації, регулярним техобслуговуванням й т.і. До того ж вибір автомобілів на закордонних аукціонах дійсно великий. Ви можете вибрати автомобіль з огляду на фактори, які безпосередньо впливають на його ціну, а саме: рік випуску, модель, обладнання салону, тип кузова, пробіг, вид палива, наявність пошкоджень, покращений функціонал та багато іншого.

Втім, трапляється, що омріяна машина з пробігом теж не по кишені. Тоді багатьох покупців цікавить, чи є посередники, у яких можна придбати авто в кредит. Компанії, що займаються викупом автомобілів на аукціонах інколи пропонують оформлення вживаного авто на виплат. Це непоширена практика, проте знайти таку компанію цілком реально.
Вибір компанії-посередника є одним з найважливіших етапів придбання автомобіля з пробігом. Перш ніж скористатись послугами першої ліпшої компанії, де можна оформити авто на виплат радимо детальніше ознайомитись з репутацією посередника та усім переліком послуг. Хороша компанія супроводжуватиме клієнта на всіх етапах покупки:

  • допоможе вибрати автомобіль відповідно до ваших уподобань та бюджету;
  • перевірить історію машини та правдивість даних щодо її технічного стану;
  • владнає усі юридичні та митні питання;
  • контролюватиме процес транспортування автомобіля;
  • зареєструє авто;
  • оформить страхування;
  • за бажання клієнта відремонтує автомобіль «під ключ» або розрахує вартість ремонту в СТО.

Також пам’ятайте, що перевагу варто віддавати лише компаніям з ліцензією. Уклавши угоду з такою компанією, процес купівлі транспортного засобу з-за кордону стане набагато простішим. Наприклад, авто в кредит можна придбати у компанії «StarCars». Компанія вже давно зарекомендувала себе на ринку як надійний та відповідальний посередник. Вона бере участь у кращих аукціонах Канади, США та Кореї, а також має налагоджену співпрацю з портами цих країн. Які авто можна купити у кредит? В «StarCars» кредитуванню підлягають розмитнені та готові до експлуатації автомобілі.  На сайті компанії можна ознайомитись з переліком банків, а також отримати консультацію. Фахівці «StarCars» дадуть вичерпні відповіді на всі запитання, що стосуються будь-якого з етапів вашої подальшої співпраці.