На дорозі до Степного відремонтують півторакілометрову ділянку

Сумська обласна державна адміністрація виділила 13 мільйонів 800 тисяч гривень на проведення ремонту дороги місцевого значення О191802 /Т-19-15/ – Білиця – Степне, км 0+000 – км 13+200.

Мається на увазі дорога, яка в Ямполі починається від перехрестя в районі с. Івотка (Рудня) і веде через Білицю до села Степне. Зазначеного фінансування вистачить для реконструкції ділянки довжиною 1,5 кілометра.

Загальна довжина дороги від околиці Ямполя до Степного сягає 13,2 кілометрів. В листопаді минулого року на ній вже була відремонтована двокілометрова ділянка. Всього ж на цю дорогу необхідно 76,6 мільйона гривень. Саме на таку суму ДП «Дороги Сумщини», яке є балансоутримувачем дороги, уклало договір з підрядною організацією ПП «Шляховик Шостка».  

Ще однією дорогою, яка проходить територією колишнього Ямпільського району і отримала фінансування на ремонт в 2022 році, є дорога О191805 Білиця – Антонівка – Івот – Коротченкове – Остроушки. На ремонт її ділянки довжиною 3,8 км виділено 34,6 мільйона гривень.

Щоправда, на даний час невідомо, яка саме ділянка буде відремонтована. Не виключено, що ремонт буде проведено на території сусідньої Шосткинської громади.