<em>В Ямполі призупинило роботу відділення Ощадбанку</em>

У повідомленні, що вивішено на дверях банківської установи вказано, що роботу відділення №10018/0103 тимчасово призупинено з 2 лютого «з метою зниження ризику розповсюдження вірусних захворювань».

За неофіційною інформацію, у працівників відділення була підозра на COVID-19, але діагноз не підтвердився. Коли Ощадбанк відновить роботу наразі не повідомляється.

Нагадаємо, протягом останніх років в Ямполі закрились відділення ПриватБанку та Райфайзенбанку Аваль. «Ощадбанк» залишається єдиною банківською установою, що має своє представництво у селищі.

10 thoughts on “В Ямполі призупинило роботу відділення Ощадбанку

 1. если бабушка зайдет в чат-бот телеграмм, то у нас чиновники перестанут воровать вы чего, такие вещи толкать)

 2. Вот именно что неофициальная информация, обычный грипп

 3. Все дуже просто вирiшити:
  1. Збільшити штат працівників у тричі ( оскільки велике навантаження на працівників, бо інших установ у місті немає!!!)
  2. Зробити гідні умови праці, у даному приміщенні відсутність вбиральні, і це у у 21 ст. під час вірусних хвороб ( гігієна, повинна бути!!!)

  1. ну о чем речь) втричи) у кого-то щас конвульсии пошли по телу, чиновники что зря кресло протирают? Чтобы зп увеличивать или персонал? А воровать что? Про частников вообще молчу. Продавцы не всегда но зачастую и уборщики и при этом их мало. По большим магазинам вижу 2-3 продавца. А если пока один в отпуске второй заболел или ногу сломал?) то получается что надо третьему пахать как подорванному) Проще нанять одного человека и платить буханкку хлеба, максимальное ККД) А для государства максимальное ККД это просто позакрывать все нахрен вместо того, чтобы садить воров и наказывать виновных, делать реформы, хотя бы постепенно, и будет и работать кому и где работать, и зарплаты и банки и отделения будут) Но кому я рассказываю)

  1. В понедельник отделение уже будет работать , а слухам меньше верить надо

 4. Инкассаторы сегодня были, что то вывозили. Всё ребята, за*бись ямполь оф, село!

Comments are closed.