В Ямполі нарахували сім захисних споруд

Про це інформує Шосткинська районна державна адміністрація

З метою організації інженерного захисту населення в сучасних умовах використовуються захисні споруди цивільного захисту (сховища, протирадіаційні укриття), а також споруди подвійного призначення та найпростіші укриття. Захисні споруди цивільного захисту – інженерні споруди, призначені для захисту населення від впливу небезпечних чинників, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів (далі – захисні споруди). Вони розподіляються на сховища та протирадіаційні укриття та є основним засобом колективного захисту населення.

Перелік захисних споруд в смт Ямпіль:

5 thoughts on “В Ямполі нарахували сім захисних споруд

  1. Навіщо мені хто там власник? Напишіть що там знаходиться, щоб орієнтуватися. Таке відчуття, що зробили цей список для галочки, а як якась ситуація трапиться, то люди не будуть знати куди бігти.

    1. Відчуття правильні, бо дійсно для ” галочки “. Щоб можна було сказати, что люди були поінформовані, а якщо не дай Боже, щось дійсно станеться, то ми тут ні до чого, що люди не прибігли до підвалів.

    1. Согласна вполне! Уже ковид нам показал, на сколько все оперативно будет работать, а то такое….

  2. Насколько я помню, выходы из бомбоубежища должны находится вне зоны возможных завалов. Есть в перечне такие? То тоже. За санузлы, вентиляцию и проч. даже и упоминать нечего. Главное фоточки и краской написать БОМБОСХОВИЩЕ Очередная симуляция деятельности.

Comments are closed.

error: Content is protected !!