Суркіс ставить діагноз Родрігешу: гравця вигнали з “Труа”

Кілька годин тому офіційний інтернет-ресурс клубу французької Ліги 1 “Труа” опублікував офіційне повідомлення, що шокує. Керівництво в екстреному порядку розриває договір оренди з київським “Динамо” щодо гравця Жерсона Родрігеша. Французька сторона готова виплатити компенсацію динамівцям за порушення умов угоди. Справа в тому, що за умовами угоди “Труа” мав викупити контракт футболіста національної команди Люксембургу в обов’язковому порядку. Тепер на 100% зрозуміло, що угода скасовується.

Інформація викликала пожвавлення серед бетторів. Любителі ставок вирішили оцінити, як позначиться різке рішення “Труа” на букмекерських котируваннях. Для цього любителі азартних ставок вирушають прямісінько на розважальний онлайн-ресурс Мета. Справа в тому, що консультанти проекту регулярно проводять моніторинг букмекерських контор та розповідають передплатникам про актуальні нововведення у БК. Наприклад, недавно каппери дізналися, як за кілька хвилин скачати Паріматч додаток для мобільного девайсу та налаштувати його. 

Що ж сталося між популярним французьким клубом та хавбеком київської команди?

“Труа” мовчить

Офіційна інформація не дає ясної картини, чому представники “Труа” пішли на розрив контракту, причому на невигідних для себе умовах. Тим самим вони визнали, що припустилися великої помилки, запросивши Жерсона в свою команду. Спочатку колишній вінгер динамівського клубу поводився гідно і не давав привід застосувати жорсткі санкції. 

Все зламалося після новорічних канікул. Легіонер раптово змінив настрій та регулярно спілкувався з тренером на підвищених тонах. Родрігеша дратувало все: від заміни по ходу матчу до якості обіду. Президент киян Суркіс одного разу поставив Жерсону діагноз – “шалений” і розпорядився позбавитися легіонера. 

Навряд чи якийсь клуб ризикне пов’язувати себе із Жерсоном. Він остаточно зіпсував собі репутацію. Тепер йому варто пошукати нову команду набагато нижче за рівень. Цілком можливо, що в невеликих клубах із менш рейтингових чемпіонатів керівництво виконуватиме всі примхи Родрігеша. Не заперечуватимемо, що він досить талановитий футболіст.

error: Content is protected !!