МПП «Агротех» погрожує судом ямпільчанам, які відмовились оплачувати їх послуги (документ)

Підприємство надіслало жителям багатоквартирних будинків листи-претензії у яких вимагає оплати своїх послуг

«Вимагаємо у десятиденний строк з моменту отримання даної претензії оплатити Вашу заборгованість на наш поточний рахунок. В разі незадоволення претензії ми будемо захищати свої права у судовому порядку. У такому разі з вас буде стягнуто суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення оплати, три проценти річних від простроченої суми, судові витрати по справі, а також виконавчий збір у сумі 10% від заборгованості», – йдеться у розісланому документі.

Нагадаємо, МПП «Агротех» з міста Шостка було запрошене в Ямпіль новою селищною владою, яка перебувала в конфлікті з ТОВ «Водолій БС». 17 серпня 2021 року «Агротех» виграв конкурс на призначення управителя багатоквартирних будинків в смт Ямпіль, а 1 вересня підприємство приступило до обслуговування житлового фонду громади.

При цьому, роботою підприємства залишились незадоволені самі мешканці багатоквартирних будинків, які нарікали на відсутність договорів з обслуговуючим підприємство, відсутність інформації про послуги, які мають надаватись, та відсутність реальної роботи підприємства. У знак протесту багато власників квартир відмовились оплачувати послуги, які, на їх думку, надавались неналежним чином.

Вже 22 жовтня в перших багатоквартирних будинках селища відбулись збори мешканців, які ухвалили рішення про відмову від послуг МПП «Агротех» і перехід на обслуговування ТОВ «Водолій БС». Після цього такі відмови набули масовості, а 17 грудня селищний голова Ольга Губар визнала, що з 1 січня 2022 року весь житловий фонд Ямполя переходить на обслуговування ТОВ «Водолій БС».

Ямпільське інформаційне агентство і надалі слідкуватиме за розвитком подій.

4 thoughts on “МПП «Агротех» погрожує судом ямпільчанам, які відмовились оплачувати їх послуги (документ)

  1. Треба допомогти Ямпільчанам відстояти свої права, адже ніякі послуги за період з 01.09 2021 по 31.12.2021 МПП Агротех не надавало, мало того на телефонні дзвінки вони не відповідали, люди вимушені були самі хто як зможе виконувати роботи та оплачувати роботу найманих працівників. Питання, за ЩО ми повинні сплатити кошти МПП Агротех? Дуже б хотілося почути відповідь селищної ради.

    1. Щось запізнилися вони з претензією. Якщо нема договору, тоді нема за що й платити, хай позиваються до суду, все рівно нічого не отримають.

Comments are closed.

error: Content is protected !!