На Ямпільщині поліція стоїть на захисті громадян

У населених пунктах Шосткинського району поліцейські разом з громадськими формуваннями стоять на захисті громадян

Глухівська, Серидинобудська, Ямпільська громади під захистом поліцейських, які разом з представниками громадськості посилено патрулюють населені пункти та стоять на блок – постах, захищаючи своє населення від противоправних посягань.

Правоохоронці стоять на стражі правопорядку 24/7, перевіряючи кожну інформацію від населення щодо правопорушень, про підозрілих осіб і автомобілі, небезпечні предмети, виявлені позначки, сигнали та маяки. Крім того, в цілодобовому режимі патрулюються вулиці населених пунктів, забезпечуючи громадський порядок та публічну безпеку, надається необхідна підтримка та допомога громадянам, які потрапили у скрутне становище, інформується населення щодо правил безпеки, які можуть зберегти їх життя.

Єднаймося! Будьмо сильні! Разом до перемоги! Слава Україні!🇺🇦Відділ комунікації поліції Сумської області

4 thoughts on “На Ямпільщині поліція стоїть на захисті громадян

  1. Спасибо полиции!вот только вчера вечером наблюдала картину,как малолетнего соседа привезла полиция,шатался после комендантского часа по улицам.Вопрос к родителям,вы вообще с головой дружите?что случится,будут виноваты все,а не вы и ваше чадо .может надо начать штрафовать родителей за невыполнение родительских прав??а вообще имейте в виду,если вы не можете справится со своими детьми,то мы вам поможем! только по голове их никто гладить не будет!

  2. Где Андрюша Деркач? Он в Монако или с украинским народом?

Comments are closed.