Російські війська покинули Новгород-Сіверський, – Микола Нога

Довколишня територія, вільна від ворога продовжує розширюватися. Учора, 4 березня, російські війська прибрали блок-пост біля Новгород-Сіверська. Про це розповів Шосткинський міський голова Микола Нога у вечірньому звіті за 5 березня.

«Блок-пост знявся і поїхав. Це не значить на весь час… Ми намагаємося на цю територію збільшити і комунальні послуги, і фінансових установ. Сьогодні відновив роботу банка «Аваль», правда там не запрацювали ще банкомати, але установа вже працювала і видавала значні кошти клієнтам.

Сьогодні були перебої з інтернетом “Укртелеком”. Сумське і наше керівництво працювало над відновленням. Не все вдалося… Ворог робить все для того, щоб обмежити  і телебачення, зв’язок, інтернет. Разом з тим система працює. І будемо налагоджувати зв’язок, щоб він був постійним і надійним», – повідомив мер.

Сьогодні у Воронізькому старостинському окрузі попрощалися із захисником України Романом Бердиновим.

Крім того, у Шосткинській громаді працювали над поповненням запасів продуктів.

«Їх складно привозити на територію: Чернігів заблокований, основні поставки були з Києва вони також заблоковані, з Сум також не можемо привезти харчі. Зараз пробиваємо такі маршрути, що майже через села частина харчів уже везеться, за частиною – поїдемо завтра», – розповів Микола Нога.

Постійно збільшують кількість точок видачі молока.

Відновили роботу пункту харчування безхатьків міста.

1 thought on “Російські війська покинули Новгород-Сіверський, – Микола Нога

  1. Хочу приєднатися до вечірнього звіту Миколи Ноги, с вітанням 8 березня всіх жінок Шосткинського району, від імені громадської організації “Інвалідів Хутір-Михайлівська”, бажання висловити в військовий час, щоб хвахватило сили і здоров’я, витягнути с тієї прірви в якій опинилася Україна. Як мовиться любовь та краса спасе життя .

Comments are closed.