Влада намагається домовитись про “зелений коридор”, яким мешканці Ямпільщини зможуть дістатись до Полтави  

“Зелений коридор” може бути запроваджений і для мешканців Шосткинського району, які мають намір виїхати з регіону, який фактично перебуває у облозі, до більш безпечних областей України.  

Спроби домовитись про безпечний маршрут з Шостки до Полтави робить місцева влада.  

Зараз триває робота по формуванню попередніх списків людей, які хотіли б виїхати. Відомо, що така робота проводиться в Шостці, Зноб-Новгородському та Свесі. Зокрема, на сторінці Шосткинської районної державної адміністрації в Фейсбук з’явилась інформація, що мешканці Свеської об’єднаної територіальної громади з цього питання можуть звернутись до місцевого координатора Поди Галини Іванівни (тел. (073) 138 3049). Інформації по іншим громадам у нас ще немає. 

Разом з тим, як сьогодні о 3 годині ночі повідомив голова Сумської військової адміністрації Дмитро Живицький, 14 березня жодних “зелених коридорів” в області не буде, адже жоден з маршрутів не погодила ворожа сторона. Перемовини продовжуються. 

Це означає, що мешканців Ямпільщини, які прийняли рішення про евакуацію мають бути готові виїхати у будь-який час. Практика південних районів Сумщини показує, що оголошення про відкриття коридору може з’явитись за 1-2 години до виїзду.  

Нагадаємо, на території трьох громад колишнього Ямпільського району активні бойові дії не проводяться, але регіон опинився у транспортній ізоляції. Через це мешканці Ямпільщини відчувають потребу у готівкових коштах, продуктах харчування та інших товарах першої необхідності.  

2 thoughts on “Влада намагається домовитись про “зелений коридор”, яким мешканці Ямпільщини зможуть дістатись до Полтави  

  1. А чому нiхто не домовляется про те,шоб завезти пеобхiднi продукти,чи готiвку?!Люди дiйсно сидять без коштiв,та й ще поховали касовi апарати.Чому це не розглядаеться?!невже легше вивести людей….

  2. А Полтавская обл она ж по дороге к Киеву . А если и там начнется война ?Были уже воздушные тревоги по Миргороду и еще какому то городу там .Куда потом оттуда бежать ? В Польшу ? Так она уже захлебывается от беженцев …

Comments are closed.