Трускавець – один з бальнеологічних курортів України, де можна зміцнити стан здоров’я, імунітету, розслабитись, помилуватись чудовими краєвидами та подихати чистим повітрям. Готелі Трускавця надають якісне, ефективне лікування за доступними цінами.

Особливості оздоровлення в Трускавці

Оздоровлення та відпочинок в готелях Трускавця дозволить пройти повний курс терапії та набратись енергії. А підвищити результативність медичних процедур допомагають прогулянки на свіжому гірському повітрі, мальовничі пейзажі та м’який клімат.

Основними напрямками лікування оздоровчих комплексів курорту є:

  • урологічний – нирки, сечовід, сечовий міхур;
  • реабілітація після пневмонії та коронавірусу у дорослих. Такі програми є в санаторіях: «Карпати», «Женева», «Алькор», «Перлина Прикарпаття»;
  • гінекологічний та підготовка до вагітності, відпочинок для вагітних. А в санаторії «Міротель» в Трускавці функціонує школа для вагітних;
  • ендокринна система;
  • опорно-рухова система, захворювання шкіри;
  • органи шлунково-кишкового тракту.

Основними методами лікування в Трускавці є дієтичний режим харчування, вживання мінеральних вод («Софія»,«Нафтуся», «Марія» та ін.), фізіотерапія. Популярність курорту зростає з кожним роком, оскільки фахівцями медичних центрів постійно розробляються нові лікувальні та профілактичні курси.

Перед поїздкою необхідно порадитись з лікарем. На курорті не можна лікуватись людям з загостренням хронічних хвороб, а також які мають: астму з важкими нападами, печінкову і ниркову недостатність, стенокардію, високий тиск, ішемічну хворобу серця, кризові стани гіпертонічної хвороби, важкі порушення серцевого ритму, епілепсію, переломи кісток з активними запальними процесами.

Різновиди оздоровчих комплексів для відпочинку на курорті

Оздоровчі комплекси Трускавця допоможуть не тільки зміцнити здоров’я, а також цікаво провести дозвілля дорослої людини та дитини. Основними варіантами місць для оздоровлення на курорті є:

  • міні-готелі Трускавця – комфортні, але разом з тим недорогі;
  • лікувально-оздоровчі комплекси – надають лікувальну терапію, косметичні послуги у власних медичних базах;
  • готелі з басейном, спортивним залом, широким колом способів проведення вільного часу;
  • економ-готелі з номерами типу «економ», «економ+» «стандарт».

Ціна на проживання в готелях Трускавця

Люди, які планують відпочинок на курорті мають враховувати вартість проживання в санаторіях. Вона залежить від різних факторів: мети приїзду (лікування, відпочинок, розваги), наявність додаткових послуг (програми усунення алергії та ін.); кількості відпочиваючих; сезон (влітку та на свята ціни в готелях Трускавця вищі, ніж восени чи наприкінці зими, початку весни).

Ціна на проживання в міні-готелях, наприклад «Джем», починається від 344 гривень на одну людину та 411 гривень за двох людей. А в готелі «Green Park Hotel & SPA» – від 1550 гривень.

Перед тим, як придбати путівку до курорту Трускавець, детально ознайомтесь з усіма пропозиціями, для того щоб відпочинок запам’ятався гарним та яскравим.