Трикотаж – найпоширеніша тканина для виготовлення дорослого та дитячого одягу. У складі сучасної трикотажної тканини присутні як натуральні, так і синтетичні волокна, завдяки чому тканина має чудовий зовнішній вигляд та відрізняється міцністю і довгим терміном експлуатації. Великий попит в Україні має жіночий трикотаж від виробника, який можна придбати на сайті компанії «Софія Текстиль».

Фабрика «Софія Текстиль» – це український виробник дитячого та дорослого комсомольського трикотажу, який пропонує своїм клієнтам:

 • жіночий одяг;
 • чоловічий одяг;
 • одяг для дітей та немовлят;
 • одяг для учнів.

Окрім цього, в каталозі компанії є якісний комсомольський трикотаж для дому. Це – домашній текстиль, який ефектно доповнить атмосферу у будь-якому домі та створить у ньому затишок.

Жіночий трикотаж: актуальний асортимент

Одним з основних напрямків роботи комсомольської фабрики «Софія Текстиль» є виготовлення жіночого одягу. На сайті компанії можна знайти комплекти домашнього одягу, спортивну та повсякденну одежу, яка відрізняється бездоганною якістю та доступною ціною.

Під час створення моделей одягу для жінок з трикотажної тканини, виробник віддає перевагу не тільки стильному зовнішньому вигляду виробів, але і їх зручності. На сайті компанії можна замовити жіночий трикотаж від виробника оптом, а також в роздріб.

До замовлення доступні такі товари для жінок:

 • халати та піжами;
 • водолазки;
 • батники та бомбери;
 • жилетки;
 • сарафани та сукні;
 • спортивні костюми;
 • спідня білизна;
 • футболки.

Компанія «Софія Текстиль» пропонує своїм клієнтам доступні ціни на свою продукцію та гнучку систему знижок.

Переваги замовлення жіночого трикотажу від українського виробника

Комсомольська фабрика «Софія Текстиль» – це виробник дитячого та дорослого трикотажного одягу, який працює на текстильному ринку вже понад 15 років.

Виробник не працює з посередниками, тому пропонує мінімальні ціни на продукцію. Наявність власного виробництва дозволяє ретельно контролювати кожен етап виготовлення жіночого одягу та забезпечити бездоганну якість пошиву.

Для створення стильного та зручного одягу для жінок використовується якісний китайський та турецький трикотаж. Окрім цього, моделі мають надійну фурнітуру, яка впливає на термін їх експлуатації.

Сучасний український трикотаж від виробника, який можна замовити на сайті компанії Sofiyatextil.com.ua, виготовляється за європейськими стандартами якості та екологічної безпеки. Полотна тканини, що постачають іноземні виробники, фарбуються безпечними барвниками, тому жіночий одяг з цих тканин є абсолютно безпечним для шкіри.

Асортимент речей, представлених на сайті фабрики «Софія Текстиль», постійно оновлюється, тому тут завжди можна знайти актуальні моделі на будь-який смак та бюджет. Красивий та зручний одяг стане у пригоді для активного відпочинку, виконання повсякденних домашніх справ, а також для прогулянок містом, відвідування школи чи розважальних заходів.

«Софія Текстиль» – це жіночий трикотаж з гарантією якості, який можна швидко замовити онлайн за доступною ціною.