У третю неділю червня місяця щорічно відзначають День медичного працівника. Це вшанування тих, хто робить свій величезний внесок в збереження найдорожчого для людини – її здоров’я та життя.

На території нашого району надає медичну допомогу комунальний заклад «Ямпільська центральна районна лікарня», де працює 248 спеціалістів з медичною освітою: лікарі, медичні сестри, фельдшери, лаборанти, акушерки.

В сучасних умовах докорінно змінилося місце і роль медичного працівника в лікарні. Підвищилися вимоги до якості роботи, розширилися обсяги надання медичної допомоги медичними працівниками.

Бути лікарем, медичною сестрою – це наполеглива і самовіддана праця, любов і самопожертва в ім’я знедолених.

Тепер для догляду за хворими медичний працівник повинен володіти все складнішими медичними знаннями і навичками. Про психологію роботи з хворими людьми, поводження з ними можна говорити лише за умов глибоких професійних навичок та знань з фізичного догляду за хворими.

В цей нелегкий для медичної галузі час лише здатні віддавати тепло своєї душі іншим залишаються працювати медичними працівниками. В одну сім’ю об’єдналися медичні працівники хірургічного відділення КЗ «Ямпільська ЦРЛ», під керівництвом завідуючого відділенням Довбуш Василем Петровичем – лікарем-хірургом з вищою категорією, який працює в нашому районі понад 30 років. Він вміло планує та організовує роботу колективу середнього медичного персоналу разом з молодим спеціалістом, лікарем-хірургом Бойчунь Андрієм Олександровичем та лікарем-анестезіологом з І категорією Слюсаренко Віталієм Валерійовичем. Про них та про їхній колектив говорять: «У таких, як вони, є голова, є душа, є руки». Неможливо уявити роботу хірургічного відділення без колективу медичних сестер, які добре знають свою роботу та завжди готові надати медичну допомогу, на чолі з старшою медичною сестрою Косинською Жанною Вікторівною. Колектив цього відділення живе дружною родиною, що виховує в новому поколінні медичних працівників такі людські якості, як доброта і милосердя.

error: Content is protected !!