На Ямпільській станції юннатів виростили живі квіти до Поминальних днів (відео)

Не нести у поминальні дні на цвинтар штучні квіти закликали ямпільчан співробітники місцевої станції юних натуралістів. В теплицях закладу виростили розсаду петунії та віоли, якою люди можуть впорядкувати могили померлих.

-В цьому році гуртківці та колектив нашого закладу проводять благодійну акцію «Замість штучних квітів – живі квіти», – розповідає директор станції Сергій Мерцалов. – Екологи попереджають, що період розкладання штучних квітів може сягати 100 років, а їх спалення завдає шкоди атмосферному повітрю і здоров’ю людини, тому ми закликаємо зменшити споживання товарів, які є токсичними.  

За місцевою традицією, померлих родичів в Ямполі поминають у другий вівторок після Великодня. На ці дні припадає і пік продажу штучних квітів та вінків. Тепер у жителів Ямполя буде більш безпечна альтернатива у вигляді живих квітів. Тим паче, що коштуватиме така розсада лише 15 гривень.

В «ямпільських юннатах» можна буде придбати за вигідними цінами і розсаду овочів. Вона саме дозріває в теплицях станції.

-Крім квітково-декоративних культур на нашій станції юних натуралістів ми вирощуємо розсаду овочевих культур, – розповідає керівник гуртків Марія Махненко.  -У нас вже підростає розсада перцю, близько 20 сортів, баклажани близько 8 сортів, крім того, у нас ще є капуста ранніх, середніх і пізніх строків дозрівання. Всю цю розсаду можна буде у травні купити на ринку.

Проект «Ямпільське інтернет-телебачення» реалізується Ямпільським інформаційним агентством спільно з ГО «Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини» у межах проекту «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми), ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.