В Шостці затримали чоловіка, який зняв державний прапор  

Про це повідомляє Поліція Сумської області

У Шостці співробітники групи реагування патрульної поліції оперативно знайшли чоловіка, який викрав державний прапор.

Чоловік зайшов на шкільне подвір’я, зняв із флагштоку прапор України та забрав його з собою. Завдяки відеонагляду, встановленому в освітньому закладі, поліцейські швидко знайшли правопорушника та вилучили у нього державний символ.

Про невідомого чоловіка, який на шкільному подвір’ї знімає з флагштоку прапор України, у поліцію повідомила випадкова перехожа. За вказаною адресою виїхала група реагування патрульної поліції, проте зловмисника вже на місці не було.

Поліцейські переглянули відео з камер відеонагляду, що встановлені в учбовому закладі, й одразу розпочали пошуки зловмисника.
Вже за годину поліцейські помітили на одній з вулиць міста схожого чоловіка. Ним виявився неодноразово судимий 41-річний житель Шостки. Викрадений прапор був у нього в кишені.
Будь-яких пояснень громадянин не надав.

Державний символ правоохоронці вилучили і найближчим часом повернуть до школи.
Діям зловмисника буде надана відповідна правова кваліфікація.

2 thoughts on “В Шостці затримали чоловіка, який зняв державний прапор  

  1. А чому не видно обличчя, та не вказано прізвище та ім”я. Цих “героїв” ? Обов”язково треба виставляти на показ. А то скоїв злочин і ніхто не знає хто це зробив. Так і далі може буди.

  2. неодноразовов судимий – типовий прихильник “руского міра”. Це явний ворог України. Причому зухвалий – український прапор зірвав. Як вчиняють з ворогами під час воєнного стану?

Comments are closed.