Особливості Cryo T-Shock терапії

Боротьба з целюлітом, підвищення тонусу м’язів, стимулювання обмінних процесів в організмі — всі ці та багато інших ефектів забезпечує кріоліполіз на апараті CRYO T-SHOCK. Це ефективна та сучасна методика корекції фігури, яка застосовується у всьому світі. Сьогодні ми розкажемо вам про неї більш детально.

Що таке Cryo T-Shock?

CRYO T-SHOCK 4.0 — найсучасніший апарат для кріоліполізу. Він генерує холодові та теплові потоки, й передає їх тканинам тіла під час процедури. Підхід до корекції фігури на апарті Cryo T-Shock — максимально безпечний, не агресивний та не інвазивний. Він навіть не включає вакуумний вплив. Завдяки можливості чергування температур та апаратного моніторингу в режимі реального часу, процедура впливає не лише на шкіру, але й на підшкірно-жирову клітковину та навіть м’язи.

Якого ефекту можна досягнути за допомогою терапії?

Корекція фігури методом кріоліполізу — науково обґрунтована, й застосовується тоді, коли для досягнення бажаного ефекту недостатньо фізичних вправ та дотримання певного режиму харчування. Використовуючи апарат Cryo T-Shock вдається досягнути таких ефектів, як:

  • формування бажаних контурів тіла;
  • зменшення проявів целюліту;
  • тонізація м’язів;
  • полегшення больових синдромів після спортивних та інших видів травм;
  • стимулювання виведення надлишків рідини;

А також покращення обмінних процесів в шкірі.

Скільки процедур потрібно пройти, та як до них підготуватися?

Курс динамічного кріоліполізу на апараті Cryo T-Shock складається з 5-7 сеансів з проміжками 1 раз на 2 тижні. Між процедурами часто призначають проведення ударно-хвильової терапії, мезотерапії. Особлива підготовка до процедур не потрібна: лише попередня консультація фахівця, який виключить ймовірність протипоказів.

Кому не підходить терапія на апараті Cryo T-Shock:

  • вагітним жінкам;
  • особам, які проходять курс хіміотерапії;
  • за наявності важкої ниркової недостатності, діабету.

Також протипоказом до кріоліполізу є активні шкірні захворювання у зоні впливу апарату. У інших випадках, застосування Cryo T-Shock показане, та дозволяє досягти ряду позитивних ефектів, скоригувати недосконалості фігури, які не піддаються іншим методам корекції.

Наостанок, поговоримо про те, коли стає помітним результат процедур. Насправді тут все дуже індивідуально. Але більшість клієнтів помічають позитивний ефект вже після перших сеансів: шкіри отримує тонус, прояви целюліту стають менш помітними, а фігура поступово отримує бажані контури.