5 порад, як облаштувати місце майстра манікюру

При облаштуванні робочого простору для майстра манікюру потрібно пам’ятати, що там повинно бути не лише комфортно для спеціаліста, але й для клієнтів. Також не потрібно забувати й про безпеку. Забезпечити все це можна лише тоді, коли будуть вдало підібрані всі меблі та обладнання. Не потрібно забувати й про те, щоб дотримуватися порядку на своєму робочому місці.

Підбір стола для манікюру

Перш ніж придбати меблі та обладнання в салон краси, обов’язково потрібно заздалегідь продумати усі моменти. Для цього потрібно не лише обрати модні товари, але й практичні вироби. Дуже важливо, щоб всі елементи в салоні були лише гармонійні та відповідні до інтер’єру. Існує велика кількість порад про те, щоб стіл для манікюру купити якнайкращий:

  1. Сам стіл для манікюру обов’язково повинен бути не лише комфортним та зручним для майстра, а й для клієнта. Розмір дуже важливий в цій справі, адже він повинен відповідати параметрам самого кабінету. Чим більший простір в кімнаті, тим й більший стіл там можна буде встановити.
  2. Перш ніж обладнати стіл в кабінеті, обов’язково потрібно врахувати спрямованість природного освітлення. Дуже важливо встановити стіл так, щоб під час роботи світло могло лише доповнити штучне освітлення для кращого бачення.
  3. Стіл також потрібно розмістити так, щоб розетки були дуже близько та зручно розташовані для майстра. Краще, щоб їх було декілька, адже майстру в своїй роботі часто потрібно буде вмикати світло, спеціальне обладнання для манікюра, а також прилади для дезінфекції інструментів. В такому випадку можна придбати стіл із вмонтованими отворами для проведення кабелів, щоб все можна було легко приєднати до потрібних приладів.
  4. Стіл для майстра манікюру повинен бути обов’язково з різними поличками та ящиками. Завдяки таким доповненням, кожен фахівець може з легкістю розташувати всі необхідні засоби та інструменти для манікюру, а значить, мінімізувати безлад на своєму робочому місці.

Разом зі столом, потрібно придбати й відповідний стілець. Такі меблі повинні бути зручними та практичними у своєму використанні. Краще, якщо стілець буде ергономічним, а саме мати зручну спинку та можливість регулювання висоти сидіння під кожного користувача.

При обладнані місця для роботи майстра, не треба забувати й про те, щоб придбати шафу для зберігання речей, а також всі необхідні інструменти, які знадобляться для роботи.

Детальніше: на сайті ukrsalon.com.ua.