В Конотопі заборонили діяльність УПЦ, яка має канонічні зв’язки з Російською православною церквою

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін на своїй сторінці у Facebook оприлюднив розпорядження про заборону діяльності української православної церкви Московського патріархату на території Конотопської міськради.

В розпорядженні мер Конотопа посилається на Закон “Про правовий режим воєнного стану”. Також там йдеться про те, що УПЦ підпорядковується патріарху Московському Кирилу та несе “відкриту проросійську пропаганду”. В розпорядженні Артема Семеніхіна сказано, що УПЦ МП несе загрозу нацбезпеки України.

Отець Богдан, секретар Конотопської Єпархії УПЦ у коментарі Суспільному зазначив, що коли Артем Семеніхін говорить про Московський патріархат, він в корні не правий. “У нас немає Московського патріархату. Є Українська православна Церква. До того ж в розпорядженні сказано “на території Конотопської міської ради”. Це йдеться про саме приміщення?”, – сказав Богдан. Отець Богдан припускає, що Артем Семеніхін хоче зробити конфлікт на грунті релігії, аби так чи інакше спровокувати вхід “орків” в місто.

Зазначимо, що Конотоп є центром Конотопсько-Глухівської єпархії УПЦ, якій підпорядковуються всі храми цієї парафії на території колишнього Ямпільського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.