Поліцейські доставляють гуманітарну допомогу незахищеним верствам населення

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області, який зокрема опублікував  і фотографії з Свеської громади.

Поліцейські допомагають незахищеним верствам населення долати труднощі в період воєнного стану. Окрім виконання своїх безпосередніх обов’язків, правоохоронці надають дієву допомогу нужденним родинам, допомагаючи їм отримати гуманітарну допомогу

Багатодітні родини з маленькими дітками і сім’ї, які потрапили у складні життєві обставини, особи із інвалідністю і люди похилого віку в цей час особливо гостро потребують допомоги. Іноді ці люди, елементарно, не можуть дістатися до пунктів роздачі гуманітарної допомоги, залишаючись без необхідного.

Аби допомогти таким верстам населення, поліцейські доставляють їм набори, у яких необхідні продукти харчування та засоби гігієни. Окрім передачі гуманітарної допомоги, правоохоронці цікавляться в людей їхніми проблемами і намагаються максимально допомогти.

Загалом, на території Шосткинського району поліцейські відвідали вже понад двісті родин, які гостро потребують допомоги.