Ямпільський та Середино – Будський сектори Управління ДМС у Сумській області відновили роботу з оформлення біометричних документів

З 11 травня 2022 року, до списку підрозділів Управління ДМС у Сумській області, що відновили роботу з оформлення та видачі біометричних паспортних документів, додалися Ямпільський та Середино – Будський сектори.

Про це Ямпіль.INFO повідомили в Управлінні ДМС у Сумській області 

Відтак, вцілому на території області заяви на отримання паспорта громадянина України у формі id – картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон приймають: Сумський відділ # 2, Глухівський, Конотопський, Шосткинський, Роменський відділи, Недригайлівський, Краснопільський, Липоводолинський, Кролевецький, Білопільський, Путивльський, Буринський сектори.
Орієнтовний час роботи підрозділів з питань надання адміністративних послуг з 10 до 14 години.
Окрім того, Управлінням проводяться технічні роботи з підключення до спеціальних відомчих систем Центрів надання адміністративних послуг м. Суми, м. Конотоп та м. Ромни.
Питання щодо відновлення роботи в повному обсязі Охтирським, Тростянецьким, Лебединським, Великописарівським підрозділами, Сумський відділом № 1 та ЦНАПом Степанівської ТГ наразі опрацьовується.

Під час оформлення документів та сплати адміністративного збору переконливо просимо звернути увагу, обираючи термін виготовлення (звичайний/терміновий). Адже, воєнний стан в країні і надалі триває, відтак, проблемним залишається логістичне питання, з яким безпосередньо пов’язана доставка виготовлених документів до місць оформлення.

1 thought on “Ямпільський та Середино – Будський сектори Управління ДМС у Сумській області відновили роботу з оформлення біометричних документів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.