Тентова тканина

Тентова тканина має комбіновану основу з лавсанових, капронових, нейлонових ниток та ниток поліестеру. Особливе їх переплетення створює сітчастий синтетичний матеріал.

Позначено пряму пропорційність між кількістю ниток, способом їхнього плетіння та міцністю тканини. Щільне плетіння із залученням безлічі ниток створює надійну основу. Щоб зробити її міцнішою використовують прозору безбарвну пластмасу – полівінілхлорид. Вплавлений в основу термопластичний полімер вінілхлориду надає тканині потрібну щільність. Її межі – від 630 до 1100 грамів на квадратний метр. Тент із такими параметрами може використовуватись для всіх видів вантажних автомобілів.

Здатність матеріалу розтягуватися при натягу – ще одна його перевага. Надійність та висока опірність тканини ПВХ на розрив у темі вантажоперевезень дуже важливі. Добре справляється матеріал і з негативними атмосферними факторами: сонячним промінням, вологою, морозом. Цю захисну функцію забезпечує додаткове лакове покриття, яке наноситься поверх основи з однієї або двох сторін.

Тентова тканина – одношарова або багатошарова – завжди еластична. Це дозволяє їй без пошкоджень приймати своє первісне положення та бути ідеальним тентом вантажних причепів або чохлом для автомобіля. Але це не однозначне використання матеріалу. Павільйон, вкритий такою тканиною, стане зручною і красивою ізольованою спорудою. Також можна застосувати матеріал у сільському господарстві та приховувати їм продукцію, застосовувати при спорудженні літніх майданчиків.

Компанія «Комтранс Україна» пропонує Вашій увазі продукцію високої якості за вигідною ціною та з доставкою по Україні.

error: Content is protected !!
Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com