Міському голові Середино-Буди збільшили строк тримання під вартою

У Зарічному суді Сум 23 червня слухали справу міського голови Середино-Будської міської ради. Розглядали клопотання слідчого про продовження меру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Олександра Гена підозрюють у державній зраді та незаконному переправленні людей через державний кордон, – повідомляє Суспільне.

Прокурор Віталій Довгаль у залі суду зазначив, що строк досудового розслідування продовжився до 29 липня. “Таким чином, у зв’язку з продовженням строку досудового розслідування до 3 місяців, на даний час виникла необхідність у продовженні запобіжного заходу підозрюваному Гену”, — сказав прокурор.

Адвокат підозрюваного, Олексій Журавльов просив суд не задовольняти зазначене клопотання застосувати більш легкий запобіжний захід. “Ми просимо, у вигляді домашнього арешту, а якщо суд дійде до висновку, згідно з статтею 183 також можливість визначення альтернативи-застави”, — зазначив адвокат.

Сам підозрюваний, Олександр Ген теж висловив свою думку. “Прошу розглянути зауваження моїх адвокатів і захисників і взяти його до уваги”, — сказав чоловік.

Суд вирішив задовільнити клопотання слідчого та продовжити строк тримання під вартою підозрюваного Олександра Гена до 29 липня 2022 року.

error: Content is protected !!