🔴 📸 На ямпільському кладовищі дерева падають на могили

Старі тополі не витримали поривів вітру та впали на поховання місцевого цвинтаря, пошкодивши огородження кладовища та кілька могил.

Надзвичайна подія сталась на вулиці Травневій, неподалік залізничної зупинки Івотка.

-Спочатку впало одне дерево, а під час останнього буревію, коли був сильний вітер, впало і друге, – розповідає мешканець вулиці Травнева Олександр. –Тополі впали в бік кладовища, а не дороги. Я не заглядав, але, імовірно, вони пошкодили могили. Ці аварійні дерева треба прибирати, а то і далі таке буде…

Слід зазначити, що мешканці сусідніх будинків постійно піднімають проблему аварійних дерев, що ростуть вздовж цвинтаря, зазначаючи, що вони можуть впасти і на їх помешкання. А на самому кладовищі регулярно трапляються випадки руйнування могил – в минулому році ми виїжджали на один з таких випадків (на поховання впала величезна гілка, дивом оминувши пам’ятники).

п1

п2

п3

п4

п5

п6

7 thoughts on “🔴 📸 На ямпільському кладовищі дерева падають на могили

   1. А что не так? Они уже “патриоты Украины”. Перекрасились, когда поняли, что за 3 дня путинисты Украину не захватят. Теперь всё – не придерётесь.
    Уже начали даже учить, как родину любить надо

   2. Это точно. Как война началась, так молчали сколько дней. Никакой информации ямпольчанам не давали, ждали указаний от Деркача. А как только поняли, что Украина побеждает, то сразу стали патриотами.

 1. От мені цікаво чому в м.Дружба на кладовищах порядок,трава покошена,дерева не падають,могили не шкодяться погодними катаклізмами.Чому?Чому в нас так?Чому в парку голодомору люди чіпляються за некошену півтораметрову траву і падають.Там вже скоро гадюки будуть повзати.І байдуже,я так розумію всім байдуже.Чому “Я ЛЮБЛЮ ЯМПІЛЬ” стоїть облуплений?Чому пам’ятник захисникам Другої Світової мов примара Ямполя?Я так розумію керівництву Ямполя взагалі до дупи що відбувається навколо.

 2. А давайте сделаем эксперимент – мера и ВСЕХ депутатов в отставку без права переизбрания, а на их место пацанов, которые сейчас в армии. Хуже точно не будет, а вот справедливо будет точно.

Comments are closed.