З зали суду. Житель Орлівки спричинив смерть своїй матері

Ямпільським відділом Шосткинської окружної прокуратури забезпечено підтримання обвинувачення щодо мешканця с. Орлівка  Р., яким у січні поточного року в ході домашньої сварки спричинено смерть своїй матері.

В ході з’ясування цих обставин, встановлено, що 04.01.22 близько 21:00 год. мешканець с. Орлівка Р., після спільного розпиття спиртного, в ході сварки на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс своїй матері кілька ударів стільцем в область тулубу. Внаслідок зазначених дій потерпілій було спричинено тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок яких вона померла на місці події.

За даним фактом 05.01.2022 слідчим відділом поліції було розпочато кримінальне провадження за ст. 121 ч.2 КК України. В ході розслідування провадження, безпосереднього учасника бійки повідомлено про підозру у вчиненні даного кримінального правопорушення, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

В подальшому, після проведення досудового розслідування, обвинувальний акт щодо підозрюваного спрямовано до суду.

За наслідками  судового розгляду даного кримінального провадження Ямпільським районним судом у травні 2022 року винесено обвинувальний вирок, яким Р. визнано винним у заподіянні своїй матері умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили її смерть,  призначено міру покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Начальник Ямпільського відділу Шосткинської

окружної прокуратури С. Калюжний

error: Content is protected !!