🔴 Окружний суд розглянув скарги жителів Ямпільської громади, яким селищна рада відмовила у оформленні земельних ділянок

24 червня Сумський окружний адміністративний суд розглянув відразу чотири позови до Ямпільської селищної ради. У земельному спорі суд частково став на сторону людей, але не став зобов’язувати селищну раду затверджувати подані документи.

Суть спору заключалась в тому, що мешканці Ямпільської громади, які тривалий час проходили процедуру оформлення земельних ділянок у власність, на етапі затвердження проекту землеустрою не отримали згоду від органу місцевого самоврядування. Люди вирішили позиватись до суду, вимагаючи: 1)визнати протиправними дії Ямпільської селищної ради стосовно неприйняття рішення 2) зобов`язати Ямпільську селищну раду все ж затвердити проект землеустрою.

Суд, розглянувши всі чотири заяви, прийняв рішення задовольнити вимоги частково. З однієї сторони він визнав, що Ямпільська селищна рада діяла протиправно, а з іншої – не наклав зобов’язання затвердити документи. У рішенні суду є лише вимога повторно розглянути кожен з чотирьох пакетів документів на сесії.

Отримуйте повідомлення про  найважливіші новини прямо на свій смартфон – підпишіться на наш канал в Телеграмі, або Вайбері.  

1 thought on “🔴 Окружний суд розглянув скарги жителів Ямпільської громади, яким селищна рада відмовила у оформленні земельних ділянок

  1. Одразу додаю коментар, що суд не тільки зобов’язав повторно розглянути заяву, а й прийняти рішення відповідно до статті 118 ЗК України, де йдеться про розгляд заяви та надання земельної ділянки у власність

Comments are closed.