В Ямпільській селищній раді назвали вулиці, мешканці яких «безвідповідально ставляться» до вивозу сміття

Незважаючи на неодноразові нагадування селищної ради про необхідність своєчасного викидання сміття у приватному секторі селища, мешканці деяких вулиць продовжують засмічувати свої ж вулиці.

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради

«Недобросовісні громадяни не пакують відходи ані в мішки, ані в пакети для сміття, що спричиняє незручності комунальному підприємству та значно уповільнює його роботу. Також непоодинокими є випадки, коли мешканці приватних будинків завчасно викидають побутові відходи. Все це призводить до того, що їх по вулиці розносять бродячі тварини та вітер. Траплялись випадки, коли люди намагались викидати дуже важкі мішки з будівельними відходами, і навіть меблі!

Приклади такого безвідповідального ставлення до чужої праці можна спостерігати по вулиці Незалежна (перехрестя з вул. Соборна) та вулиці Шкільна (неподалік від перехрестя з вул. Бузкова та вул. Шевченка).

Однак, є і позитивні моменти: так, дуже дисципліновано та порядно до даного питання ставляться мешканці вулиці Гагаріна та вулиці Бузкова.

Селищна рада та КП «Ямпільське» повторно нагадує про необхідність дотримання порядку в селищі. Тільки разом ми зможемо зробити наше селище чистішим», – зазначається у повідомленні.

4 thoughts on “В Ямпільській селищній раді назвали вулиці, мешканці яких «безвідповідально ставляться» до вивозу сміття

  1. Поставте нормальні контейнери і проблема зникне.

  2. А меблі теж пакувати в сміттєві пакети? Тоді за що ми платимо, якщо меблі , техніку не забирають?

    1. Перегляньте договір, там мова про тверді ПОБУТОВІ відходи, а не про БУДІВЕЛЬНІ та ТЕХНІЧНІ, інші ваші відходи нікому не потрібні. Напевно, наша влада хоче, щоб для подібного сміття були створені людьми стихійні сміттєзвалища, шоб знову заявити, які у нас погані жителі, а влада гарна.

  3. Чому люди, які живуть у багатоповерхівках, виносять сміття не тоді, коли його зібрали, а в той день, коли приізжає транспорт. Ну зберіть своє сміття і поставте десь у дворі, а викиньте в той день, або на передодні в вечері і все буде добре. Неоднаразово бачила як Мерцалов Сергій вдягав рукавиці і збирав ваше сміття, бо вітер несе його до його порогу.

Comments are closed.